1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Aplinka ir tvarumas
  4. Rinkoje pirmaujantis tonerių perdirbimas

Tvarumas mums yra svarbus:

Suprantame, kad tvarumas yra svarbus, todėl mūsų poveikio planetai mažinimas visada buvo esminė mūsų veiklos dalis to, ką darome ir kodėl turime pasaulinę komandą, kuri su jūsų pagalba tai padarys. Mūsų „Žalioji komanda“ padeda mums visiems būti tvaresniems jau beveik du dešimtmečius nuo ilgalaikių, patvarių gaminių kūrimo iki etiško 100 % Brother kasečių, kurias atsiunčiate mums atgal, pergaminimo ar perdirbimo.

Tačiau mes norime padaryti dar didesnį poveikį, o su jumis kartu tai galime padaryti. Mūsų pažadas jums yra paprastas. Atsiųskite mums savo panaudotas kasetes ir mes pasirūpinsime, kad 100% jų būtų pergamintos arba perdirbtos iki aukščiausios kokybės. Tokiu būdu kartu galime ir toliau siekti tvaresnės, anglies dioksido atžvilgiu neutralios ateities.

Ačiū, kad esate mūsų pusėje!

Mūsų istorija:

 Perdirbimo simbolis su trimis rodyklėmis ir apačioje užrašu 38 000 000 violetiniame fone

Pergamintų arba perdirbtų kasečių

Vidutiniškai kasmet pergaminame arba perdirbame 3 milijonus tonerio kasečių – tiek, kad galėtume užpildyti 4 olimpinio dydžio baseinus.

Violetinis vaizdas su užrašu CO2 apskritime su rodyklėmis, nukreiptomis į medį

Jokio anglies dioksido

Pergamindami 86% savo kasečių kasmet sutaupome apie 5 300 tonų CO2 – tai prilygsta 1150 automobilių pašalinimui iš eismo.

Ant violetinės šiukšliadėžės baltai parašyta 0%

Jokių atliekų į sąvartynus

Nuo 2013 m. mūsų Europos atliekų perdirbimo įmonės yra visiškai akredituotos, kaip į sąvartynus neišmetančios jokių atliekų, todėl 1500 tonų medžiagų kasmet nepatenka į sąvartyną.

Perdirbkite savo tonerius nemokamai

Mūsų pergaminimo istorija:

18 metų pergaminimo ir skaičiavimo

Naudotas dažų kasetes surenkame jau beveik 20 metų. Tai yra viena iš seniausių perdirbimo schemų Europoje, kuri kasmet nuosekliai augo nuo mūsų veiklos pradžios.

Nuo pirmosios specialios perdirbimo įmonės atidarymo 2008 m. iki Europos perdirbimo gamyklų, kurios 2021 m. buvo akredituotos, kaip į aplinką neišskleidžiančios anglies dioksido, – tai kelionė, kuria nepaprastai didžiuojamės.

Štai tokia mūsų pergaminimo istorija!

Mūsų pergaminimo procesas:

Apskritimas purpuriniame fone su užrašu 14 % perdirbta, be atliekų, 86 % perdirbta ir 100 % našumas naudojant Brother tonerio kasetę

Uždara grandinė

„Brother“ jau keletą metų vykdo žiedinę ekonomiką tonerių surinkimui. Mūsų uždaro ciklo perdirbimo procesas reiškia, kad surenkame visas „Brother“ panaudotas tonerio kasetes ir jas pakartotinai panaudojame arba perdirbame, kad sukurtume naujas, nieko neišmetant į sąvartynus.

Mūsų kasetės pereina per visą žiedinį procesą. Kadangi mūsų naudojamame plastike nėra jokių pavojingų priedų, galime jį naudoti vėl ir vėl, ir vėl. 

Šis metodas leidžia iš naujo pergaminti arba perdirbti 100% visų grąžintų „Brother“ tonerio kasečių.

Mūsų rinkoje pirmaujantis pergaminimo procesas

Kai grąžinate mums tonerio kasetę, jai atliekamas 150 etapų pergaminimo procesas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena pergaminta kasetė būtų tokios pat kokybės kaip nauja. Viskas, ko negalime pergaminti – dėl pažeidimų ar susidėvėjimo – yra 100% perdirbama.

Būtent šis itin novatoriškas procesas reiškia, kad galime pergaminti 86% tonerio kasečių, kurias Brother klientai grąžina mums. Tai reiškia, kad galime paimti naudotą tonerio kasetę, išardykite ją, pakeisti visas susidėvėjusias dalis, išvalyti, surinkti iš naujo ir nusiųsti ją savo klientams kaip naują.

Ir šis procesas gali kartotis vėl ir vėl, ir vėl, suteikiant jums aukščiausios kokybės produktus, turinčius kuo mažesnį poveikį mūsų planetai.

Perdirbimo gamyklos pastatų nuotrauka iš oro

Stengiamės palaikyti sveikesnę planetą

JK ir Slovakijoje turime savo Brother valdomas gamyklas, pastatytas taip, kad galėtume visiškai kontroliuoti tonerio kasečių, kurias mums siunčia klientai iš visos Europos, pergaminimą ir perdirbimą.

Abi gamyklos yra akredituotos, kaip į aplinką neišskiriančios anglies dioksido, ir naudoja žaliąją energiją, pagamintą iš saulės baterijų ir žemės šildymo sistemų – mūsų komanda labai sunkiai dirbo, kad pasiektų šį rezultatą. Ir mes norime eiti dar toliau.

Štai kodėl mūsų „Žalioji komanda“ visoje Europoje nenuilstamai dirba, kad nuolat tobulintų savo požiūrį į pergaminimą, užtikrinant, kad jis būtų kuo efektyvesnis ir ekologiškesnis.

Du žmonės laiko dėžutes ir dažų kasetę viduryje

Padarykime tai kartu

 

Perdirbimas su „Brother“ yra paprastas ir visiškai nemokamas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsiųsti mums tuščias kasetes vienu iš mūsų grąžinimo būdų, o visa kita padarysime mes. Šiuo metu per metus pergaminame apie 3 milijonus kasečių, bet norime padaryti daugiau. 

Kartu su jūsų nuolatine pagalba galime ir toliau gaminti tvarius produktus, kartu saugodami ir sumažindami poveikį mūsų planetai.

 

Perdirbkite savo Brother eksploatacines medžiagas

Series of wind turbines on a green hill with blue sky and clouds

Iki 2030 m. – 65 % mažiau teršalų

Manome, kad tvarumas yra daugiau nei perdirbimas ir atsakingas veikimas; tai galimybė paremti bendruomenes, kurių dalis esame, ir daryti teigiamą poveikį pasauliui.

 

Aplinka ir tvarumas

Words Cool Earth written in white with two red parrots and rainforest in the background

Kaip padėjo „Brother“ klientai

Nuo 2009 m. mes dovanojame žemės šalimui pagal savo perdirbimo programą, remdami kai kurias mūsų labiausiai nykstančias buveines visame pasaulyje. Štai keletas naujausių projektų, kuriuos mums padėjote įgyvendinti.

 

Susipažinkite su mūsų iniciatyvomis su „Cool Earth“