1. Pagrindinis
 2. Brother sprendimai verslui
 3. AiRScouter iš Brother
airscouter full set new way of working

Atverkite akis naujam darbo metodui

AiRScouter WD-200B pasižymi aukšta vaizdo kokybe, jis lengvai įsilies į vykstančius darbo procesus, be to, įrenginiu paprasta naudotis.
Pagrindinės AiRScouter WD-200B savybės:
 • HDMI jungtis su HDCP (skaitmeninio turinio duomenų apsaugos sistemos) palaikymu
 • 720p raiška (1280 x 720 pikselių)
 • 30 cm - 5 m fokusavimo reguliavimas
 • Reguliuojama svirtis ir galvos juosta
 • Įmontuota ličio jonų baterija

 

airscouter boost efficiency

Pakeiskite darbo našumą

AiRScouter transformuoja našumą svarbiausią informaciją pateikdamas vartotojo regos lauke, todėl leidžia susikoncentruoti į tuo metu atliekamą darbą.

AiRScouter WD-200B puikiai tinka atliekant įvairius darbus, įskaitant:

 • Nuotolinę pagalbą
 • Sandėlio inventorizaciją
 • Įgūdžių ugdymą
 • Saugumo pajėgų darbą
 • Darbą prie konvejerio

Norėdami sužinoti daugiau detalių ir pilnas specifikacijas, paspauskite čia ir atsisiųskite AiRScouter WD-200B lankstinuką

AiRScouter WD-200B palaiko HDMI jungtį, todėl jį paprastai integruosite į jau turimas technologijas. WD-200B yra sukurtas galvojant apie suderinamumą, todėl jį lengva naudoti kartu su daugybe kitų įrenginių, tokių kaip staliniai, planšetiniai kompiuteriai bei išmanieji telefonai.

Reguliuojama galvos juosta ir lanksti jos rankenėlė užtikrina patogų ir patikimą AiRScouter WD-200B tvirtinimą bei nepertraukiamą įrenginio veikimą. 
Instrukcijas, kurių Jums reikia, matykite iškart savo regos lauke - nereikės nutraukti darbo ir ieškoti informacijos žinynuose arba kompiuteryje. Tai puikiai tinka darbui prie konvejerio, kai greitis ir tikslumas yra ypač svarbu.
AiRScouter tinkamas užduotims, kurios reikalauja bendravimo su kitoje vietoje esančiais ekspertais - prietaisas leidžia vartotojui pasidalinti savo nuomone naudojantis nuimama kitų gamintojų USB kamera (nepridedama) ir mobiliuoju įrenginiu arba kompiuterine lazdele.

Tai puikiai tinkamas sprendimas vykdant priežiūros darbus, prekių apskaitą bei vadovaujant komandoms atliekančioms sudėtingas fizines užduotis.
AiRScouter skystųjų kristalų plokštės ir optinio dizaino dėka išgaunama 720p ekrano rezoliucija, o fokusavimo reguliatoriumi pasirinkus tinkamą atstumą nuo 30 cm iki 5 m, sumažės įtampa akims.

Žiūrėkite vaizdo medžiagą apie AiRScouter darbą

Naujasis AiRScouter puikiai tinka dronų pilotams, nes visą filmuojamą medžiagą ir svarbiausią informaciją galima matyti iškart, nereikia žiūrėti į jokius kitus ekranus. Galimybė nuolat matyti vaizdinę medžiagą leidžia saugiau valdyti droną ir sumažina tikimybę jį išleisti iš regos lauko tolimų skrydžių metu.

AiRScouter naudoja ir filmų kūrėjai. Brother sukurta technologija suteikia vaizdo operatoriams daugiau lankstumo bei komforto išgaunant kadrus, kuriuos galima iškart tikrinti ir optimizuoti.

AiRScouter galima naudoti sudėtingoms užduotims, tokioms kaip priežiūros darbai kitoje lokacijoje, atlikti. Jūsų darbuotojams pasidalinus savo įžvalgomis su visa komanda, darbai gali būti atliekami greičiau ir tiksliau.