Sveikiname įsigijus savo naująjį Brother spausdintuvą

Jei spausdintuvą įsigijote 2018 m. balandžio 1 – spalio 31 dienomis, gausite NEMOKAMĄ One Q – saugaus spausdinimo prisijungimą. Ši registracija užtikrins, kad Jūsų spausdintuvas atitiktų naujuosius BDAR (GDPR) įstatymus, o debesija paremtas sprendimas suteiks daugiau galimybių lyginant su BDAR (GDPR) sprendimu, kuris yra standartinė Jūsų naujojo spausdintuvo funkcija.

Viskas, ko reikia, tai užpildyti dešinėje esančią registracijos formą. Tai atlikę gausite iš One Q informaciją dėl sprendimo įdiegimo. Be to, norėdami pratęsti savo spausdintuvo garantijos galiojimo laiką, nepamirškite jo užregistruoti čia.

Kokio saugumo lygio reikia Jūsų kompanijai? Šiame lankstinuke (anglų kalba) rasite informacijos apie tai, kaip Brother spausdintuvai ir One Q sprendimas atitinka galiojančias nuostatas.

OneQ_kampagne_info_image_str2340x700px1

Kas yra One Q?

One Q yra danų sukurta programinė įranga leidžianti Jums saugiai spausdinti iš bet kurio spausdintuvo į One Q debesija paremtą serverį. Dokumentai, kuriuos reikia atspausdinti, bus saugomi eilėje, kol Jūs pasieksite savo Brother spausdintuvą*, ir identifikuosite save kortele arba PIN kodu.

Spausdintuvo ekrane pamatysite sąrašą visų savo spausdinimui parengtų dokumentų ir galėsite pasirinkti, kuriuos iš jų norite atspausdinti, o kuriuos norite ištrinti.

One Q valdymo plokštėje galite nustatyti taisykles ir procedūras savo darbuotojams ir jų spausdinamiems dokumentams. Pavyzdžiui:

  • Kurie dokumentai turi būti spausdinami spalvotai arba nespalvotai
  • Kas turi priėjimą prie spausdintuvų ir pan.

Be to, galėsite matyti, koks darbuotojus kuriuos dokumentus spausdino, bei jų spausdinimo laiką. Tai pagelbės tvarkant apskaitą ar kontroliuojant saugumą.

Daugiau apie One Q saugaus spausdinimo sprendimą skaitykite jų puslapyje.

*Sprendimą galima nesunkiai išplėsti ir pritaikyti visiems Jūsų spausdintuvams suteikiant spausdinimo sekimo galimybę.

OneQ_kampagne_info_image_str2340x700px2

Kaip pradėti?

Norint valdyti šį sprendimą, Jums nereikia parengti serverio. Viskas saugiai tvarkoma debesija paremtame One Q duomenų centre. Vienintelis dalykas, kurio Jums reikia, yra saugi jungtis.

Tik užpildykite dešinėje esančią registracijos formą ir Jūs pasirengę pradėti.

Sužinokite spausdintuvams galiojančius pasiūlymus:

Brother pasilieka teisę patikrinti aparato įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

Pasiūlymas galioja tik aparatams parduodamiems Šiaurės Europoje, o registracija turi būti aktyvuota iki 2018 metų lapkričio 30 dienos.

Būtinos sąlygos naudojimuisi One Q sprendimu:

Spausdintuvai turi būti saugiai prijungti prie serverio debesijoje, o sprendimui reikia šios tinklo sandaros:

  • Išorinio fiksuoto IP adreso
  • VPN maršrutizatoriaus galinčio prijungti prie serverio debesijoje

Registracijos formoje yra laukelis, kuriame reikia įrašyti kompanijos tinklo administratoriaus vardą ir el. paštą, nes VPN jungties konfigūravimui reikia specialių žinių. Jums taip pat reikia nurodyti visus spausdintuvus, kuriuose turėtų būti įdiegtas šis sprendimas. 

Užpildykite registracijos formą ir paspauskite 'Siųsti'
Pažymėdami viršuje esantį laukelį sutinkate el. paštu gauti pasiūlymus ir informaciją apie Brother gaminius bei paslaugas.

Skaitykite mūsų terminus ir sąlygas.

Jūsų informacija bus apdorota laikantis mūsų privatumo politikos.