Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Brother iLink&Label programėlė

Naudodamiesi savo Apple iPhone arba iPad atsisiųskite kabelių ID saugomus Fluke Networks LinkWare Live projektuose ir juos belaidžiu būdu perkelkite į Brother PT-E550W etikečių spausdintuvą. Tuomet tiesiog pasirinkite reikiamus ir greitai atspausdinkite savo kabelių ID etiketes. Nereikia kartu su savimi turėti nešiojamojo kompiuterio arba naudoti laidinės jungties.

Atsisiųsti iš programėlių saugyklos 

Network technician using Brother iLink&Label app on his smartphone

Taupykite laiką, sumažinkite klaidų kiekį

Prisijungus prie duomenų jau esančių Linkware Live, sutaupysite laiko, nes Jums nereikės rankiniu būdu įvedinėti tų pačių kabelių ID į PT-E550W spausdintuvą. Be to, klaidos spausdinant identifikatorius jau praeityje - užtikrinamas tikslumas vykdant visas ženklinimo užduotis.

PT-E550W label printer with network cable ID's being selected for printing

Atsisiųskite kabelių ID per kelias sekundes

Įdiegę programėlę ir įvedę savo Fluke Networks Linkware vartotojo vardą bei slaptažodį, vos per kelias sekundes galėsite pasirinkti ir perkelti kabelių ID į Brother PT-E550W etikečių spausdintuvą:

  • Pasirinkite projektą su pageidaujamu kabelių ID ir paspaudę "Atsisiųsti" perkelkite juos į programėlę.
  • Tuomet pasirinkite reikiamų ID sąrašą ir paspaudę "Siųsti" juos belaidžiu būdu perkelkite į PT-E550W.
  • Ir viskas! Jūsų PT-E550W atmintyje dabar yra saugomi naujausi kabelių ID.

Brother TZe cable label being prepared for wrapping around network cable

Spausdinkite kabelių identifikavimo etiketes

Jūsų kabelių ID dabar yra saugomi spausdintuvo atmintyje, todėl viskas, ko jums reikia yra PT-E550W įrenginio.

Tiesiog paspauskite PT-E550W etikečių spausdintuvo "kabelio apvyniojimo" funkcijos mygtuką ir pritaikykite nustatymus savo naudojamo kabelio tipui. Tą reikia padaryti tik vieną kartą.

Norėdami atspausdinti etiketes paspauskite etikečių spausdintuve esantį duomenų bazės mygtuką - bus rodomi kabelių ID. Tuomet pasirinkite visų etikečių arba reikiamos jų grupės spausdinimą.

Etiketės atspausdinamos viena ilga juosta. Pažangus rėžtukas palaiko spausdinamų etikečių tvarką, todėl jas lengviau tinkamai priklijuoti.

Brother TZe lanksčios ID laminuotos juostos buvo sukurtos specialiai kabelių ženklinimui, todėl jas ir rekomenduojama naudoti.

Mobile device ready to transmit new cable ID's to Brother PT-E550W label printer

ID etikečių skirtų kabeliams atnaujinimas 

Atnaujinus sąveikaujančius infrastruktūrų projektus, pridėjus naujus kabelių ID arba pakeitus jau egzistuojančius, pasinaudokite Brother iLink&Label programėle - prisijunkite ir atsisiųskite naujausius kabelių ID iš Linkware Live projekto į  Brother PT-E550W etikečių spausdintuvą. Tuomet atspausdinkite reikiamas etiketes.