Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Brother iLink&Label programėlė

Naudodamiesi savo Apple iPhone arba iPad atsisiųskite kabelių ID saugomus Fluke Networks LinkWare Live projektuose ir juos belaidžiu būdu perkelkite į Brother PT-E550W etikečių spausdintuvą. Tuomet tiesiog pasirinkite reikiamus ir greitai atspausdinkite savo kabelių ID etiketes. Nereikia kartu su savimi turėti nešiojamojo kompiuterio arba naudoti laidinės jungties.

Atsisiųsti iš programėlių saugyklos 

Network technician using Brother iLink&Label app on his smartphone

Taupykite laiką, sumažinkite klaidų kiekį

Prisijungus prie duomenų jau esančių Linkware Live, sutaupysite laiko, nes Jums nereikės rankiniu būdu įvedinėti tų pačių kabelių ID į PT-E550W spausdintuvą. Be to, klaidos spausdinant identifikatorius jau praeityje - užtikrinamas tikslumas vykdant visas ženklinimo užduotis.

PT-E550W label printer with network cable ID's being selected for printing

Atsisiųskite savo laidų identifikavimo etiketes per kelias sekundes

Įdiegę programėlę ir įvedę „Fluke Networks Linkware“ naudotojo vardą bei slaptažodį, užtruksite kelias sekundes, kad pasirinktumėte ir perkeltumėte laido identifikavimo ženklą į Brother PT-E550WNIVP etikečių spausdintuvą:


  • Pasirinkite projektą su reikiamais laidų identifikavio ženklais ir palieskite „Atsisiųsti“, jei norite juos perkelti į programėlę.
  • Tada pasirinkite reikiamą identifikavimo ženklų sąrašą ir palieskite „siųsti“, jei norite belaidžiu būdu perkelti į PT-E550W.
  • Viskas! Dabar jūsų PT-E550WNIVP atmintyje yra jūsų naujausias laido identifikavimo ženklas.

Brother TZe-SL251 black on white self-laminating identification labels applied to CAT5e and CAT6A network and patch cables

Atspausdinkite laido identifikavimo etiketes

Kadangi jūsų laido identifikavimo etiketės yra saugomos spausdintuvo atmintyje, dabar jums tereikia PT-E550WNIVP spausdintuvo.

Tiesiog paspauskite „laido apjuosimo“ funkcinį mygtuką etikečių spausdintuve PT-E550WNIVP ir sukonfigūruokite naudojamo kabelio tipo nustatymus. Tai tiesiog reikia padaryti vieną kartą.

Norėdami atspausdinti etiketes, paspauskite etikečių spausdintuvo duomenų bazės klavišą, kad būtų rodomos laido identifikavimo etiketės. Tada pasirinkite spausdinti visas etiketes arba pasirinkite norimą asortimentą.

Etiketės spausdinamos viena ilga juostele. Pažangus kirpiklis užtikrina etikečių tvarką, kai jos spausdinamos, todėl jas lengviau teisingai užklijuoti.

Brother TZe savaiminio lavinavimo etiketės buvo sukurtos specialiai laidams identifikuoti ir yra rekomenduojamos šiam naudojimui.

Mobile device ready to transmit new cable ID's to Brother PT-E550W label printer

Nuolat atnaujinkite savo laidų identifikavimo etiketes

Kai jūsų tinklo infrastruktūros projektas atnaujinamas, pridedant naujas laidų identifikavimo etiketes arba pakeičiant esamas, tiesiog naudokitės „Brother iLink & Label“ programėle, kad vėl prisijungtumėte ir atsisiųstumėte naujausias laidų identifikavimo etiketes iš „Linkware Live“ projekto į Brother PT-E550WNIVP etikečių spausdintuvą. Tada atspausdinkite iš naujo.

Discover why labelling is so important to network installation and management