Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

PT-H75

Delninis etikečių klijavimo aparatas

Kompaktiškas delninis P-touch H75 prietaisas yra idealus sprendimas namams. Galite pasirinkti iš daugybės įvairių pločių ir spalvų juostelių kasečių, todėl suprasite, kad P-touch H105 yra nepakeičiamas prietaisas. Padidinkite savo darbo našumą užtikrindami, kad tokie daiktai, kaip vaikų mokykliniai reikmenys, failų aplankai, kompaktinių diskų dėklai ir asmeniniai daiktai bus aiškiai paženklinti Brother P-touch etiketėmis.

Pagrindinės funkcijos

  • Lengvas ir patogus nešiotis
  • Realaus laiko laikrodis, kurio dėka etiketes galite papildyti laiku ir data
  • Įdiegti rėmeliai ir simboliai
  • Komplekte yra juostelės kasetė
  • Spausdina 3,5, 6, 9 ir 12 mm pločio etiketes

Apžvalga

PT-H75 rankinis ženklinimo aparatas

Prietaisas pasižymi mažu svoriu ir kompaktišku dizainu, todėl jį lengva laikyti rankoje ir juo paprasta naudotis. Lengvai įskaitomas ekranas ir įdiegti šablonai padeda lengviau atlikti bendruosius ženklinimo darbus, pavyzdžiui, pažymėti failų skirtukus, kompaktinių diskų dėklų kraštus. Dėl šių priežasčių P-touch H75 yra idealus ženklinimo aparatas namams.

Galite pasirinkti vieną iš 9 šriftų stilių, daugiau nei 80 simbolių ir 6 dekoratyvinius rėmelius, todėl susikurkite etiketes pagal savo poreikius.

Įmontuotas kirpiklis užtikrina, kad atspausdinsite norimo ilgio etiketes ir kiekvieną kartą jos bus tvarkingai nukerpamos reikiamoje vietoje.

Galima naudoti specialią prilyginamą juostelės kasetę, kurios dėka savo vaiko vardu galite pažymėti mokyklinę uniformą ir sportinę aprangą - paprasčiausiai atspausdinkite, nukirpkite ir užlyginkite etiketę ant drabužio.

Naudojant prietaisą su įprastinėmis AAA tipo šarminėmis baterijomis jį galėsite patogiai nešiotis kartu su savimi.

Eksploatacinės medžiagos ir priedai