Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Pagrindinis Brother
 2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
 3. PT-P750TDI

PT-P750TDI

Duomenų perdavimo laidams ženklinti skirtas ženklinimo aparatas

Efektyviai tvarkykite savo duomenų centrą ir tinklą, kurdami patvarias etiketes paprastam laidų, prievadų paskirstymo panelių, serverių ir kitos įrangos identifikavimui.

Priskirta išmaniųjų telefonų programėlė ir kompiuterinė etikečių kūrimo programa leidžia greitai ir paprastai pagaminti reikiamas etiketes.
 
Galima spausdinti iki 24 mm pločio etiketes. USB ir Wi-Fi jungtys. Įmontuotas artimojo lauko komunikacijos (NFC) skaitytuvas leidžia paprastai prijungti išmanųjį telefoną. Automatinis kirpiklis su lengvo etikečių nulupimo funkcija.

Pagrindinės funkcijos

 • Wi-Fi, artimojo lauko komunikacijos (NFC) ir USB jungtys, kad galėtumėte lengvai prisijungti prie kompiuteriojo ar išmaniojo telefono
 • Priskirta ženklinimo programėlė, kad galėtumėte kurti etiketes, tinkančias duomenų perdavimo laidams ženklinti
 • Įmontuotas kirpiklis su paprasto etikečių nulupimo funkcija
 • Didelės spartos spausdinimas, siekiantis 30 mm/s greitį
 • Komplektuojamas su 2 juostelių kasetėmis, ličio jonų baterija, kintamos srovės adapteriu, USB laidu ir nešiojimosi dėklu
 • Spausdina 3,5, 6, 9, 12, 18 ir 24 mm pločio etiketes

Apžvalga

Naudodami PT-P750TDI prietaisą greitai ir paprastai pažymėsite laidus, tinklo jungiklius ir kitą duomenų perdavimo laidų instaliacijos įrangą su patvariomis, ilgalaikio naudojimo etiketėmis.

 

Spausdinkite iki 24 mm pločio etiketes tiesiai iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio

Dėka įdiegtos belaidžio ryšio technologijos (Wi-Fi)*, dabar savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį galite prijungti prie PT-P750TDI prietaiso ir naudodami nemokamą Brother Cable Label Tool programėlę sukurti etiketes. Prie kompiuterio taip pat galite prisijungti naudodami USB laidą ir tokiu būdu pagal visus savo poreikius susiprojektuoti etiketes, kuriose taip pat gali būti Jūsų įmonės logotipas ar specialūs simboliai.

 

Dažnai naudojamų ženklinimo užduočių šablonai

Naudokite šablonus nemokamoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje "Brother Cable Label Tool" programėlėje arba personaliniam kompiuteriui skirtoje P-touch Editor etikečių kūrimo programoje, kad galėtumėte kurti etiketes:

 • Komutacinėms panelėms
 • Laidams
 • Kompiuterių ir telefonų lizdams
 • Komutaciniams blokams
 • Serveriams ir kitai tinklo įrangai

 

Lengvai atlupamos etiketės

Pažangus įmontuotas kirpiklis su nebaigto nukirpimo funkcija sukuria lengvai nulupamas etiketes, o tai yra ypač naudinga spausdinant nuoseklaus numeravimo etiketes teisinga tvarka, nes galite paprastai atskirai nulupti kiekvieną etiketę.

 

Ryšiai

Belaidis ryšys ir artimojo lauko ryšio (NFC) sąsaja leidžia paprastai prisijungti prie savo mobiliųjų įrenginių arba USB laidu prisijungę prie savo kompiuterio P-touch Editor etikečių kūrimo programa galite susikurti etiketes pagal visus savo poreikius.

 

Komplektacija

Komplekte rasite viską, ko Jums gali prireikti: ličio jonų baterija, kintamos srovės adapteris ir dvi ženklinimo juostelių kasetės yra patalpintos patvariame nešiojimosi dėkle.

 

Ilgam tarnavimui sukurtos etiketės

Brother lipnios TZe juostelių kasetės yra įvairiausių pločių ir spalvų. Taip pat yra ir specialių juostelių, skirtų duomenų perdavimo laidams  and include specialist tapes for the datacom market such as strong adhesive, flexible ID (for wrapping around cables or creating flag labels), tamper evident security tapes. These laminated tapes are incredibly durable, and are designed to withstand extremes in temperature, sunlight, moisture, abraision and chemicals.

 

HSe Heat Shrink Tubes are an ideal method to identify cables when terminating network cables. Simply print the required information onto the heat shrink tube, slide over the cable and apply a heat gun to shrink the label around the connector or cable.

 

* Wi-Fi requires use of supplied Li-ion rechargeable battery or AC adapter. Wi-Fi function cannot be used with AA/LR6/HR06 batteries.

Specifikacijos

Ypatybės ir specifikacijos

Įrenginio tipas Jungiama prie kompiuterio
Didžiausias juostelės plotis (mm) 24
Šarminės baterijos 6 x AA (LR6, HR6)
Pjoviklio tipas Visas ir pusė, Automatinis
Technologija Terminio perkėlimo
Plotis 3.5, 6, 9, 12, 18, 24mm (TZe) | 5.8, 8.8, 11.7, 17.7, 23,6mm (HSe)
Tipas TZe juostelė, HSe vamzdelis
USB sąsaja Sparčioji USB 2.0
Belaidžio tinklo sąsaja IEEE 802.11b/g
Matmenys 78 mm (plotis) x 152 mm (gylis) x 143 mm (aukštis)
Svoris 0,82 kg
„Energy Star“ aplinkosaugos akreditavimas Taip
KS adapteris Taip
Nešiklio dėklas Taip
Ličio jonų baterija Taip
Juostelės kasetės 12 mm juoda ant balto TZe lanksti ID juostelė (8 m), 23,6 mm juoda ant balto HSe nuo šilumos susitraukiančio vamzdelio juostelė (1,5 m)
USB kabelis Taip
Vartotojo vadovas Taip
Garantinis lapas Taip
Windows Windows 7, Windows 8, Windows Vista
Datos ir laiko spaudas Data ir laikas
Atsisiųsti turinį iš „Brother“ debesies Taip
Šriftai Visi įdiegti TrueType šriftai
Rėmeliai 154
Palaikomi vaizdų formatai DIB, GIF, ICO, JPG, PNG, TIFF, WMF
Etiketės padėtys Horizontali, Vertikali
Ženklinimo etiketėmis vedlys Kabelis
Kalbos Anglų, vokiečių, prancūzų, olandų, italų, ispanų, portugalų, danų, norvegų, švedų, suomių, vengrų, čekų, lenkų, rumunų, slovėnų, slovakų, kroatų, rusų, turkų, brazilų portugalų, japonų, supaprastinta kinų.
Nuoseklus numeravimas Taip
Juostelės spalvos nustatymas Taip
Juostelės dydžio nustatymas Taip
Teksto lygiuotė Centravimas, Abipusė, Kairioji, Dešinioji
Įvedimo stiliai Paryškintasis, Horizontalios linijos, Atvirkštinis, Pasvirasis, Įprastinis, Šešėlinis, Šviesus šešėlinis, Apvedimas

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai