Kurdami ryškias ir spalvingas etiketes užtruksite tik minutę.

Paspauskite "Play" ir pamatykite, kaip tai daroma.


Brother P-touch CUBE

Kurkite etiketes tiesiai iš savo išmaniojo telefono/planšetinio kompiuterio su nemokama Design&Print programėle

Galite kurti vardų etiketes vaikų drabužiams ant lygintuvu tvirtinamos juostos arba galite atspausdinti asmenines žinutes ant dovanų pakavimo juostų arba juostų skirtų specialioms progoms.  

Tai labai paprasta – tiesiog atsisiųskite nemokamą programėlę ir spausdinkite etiketes Bluetooth pagalba. Arba atsisiųskite P-touch CUBE lankstinuką ir pasisemkite įkvėpimo.

 

P-touch CUBE lankstinukas


PT-P300BT_campaign_info_image_girls_str2340x700px

Brother P-touch CUBE naudojimo galimybės

PT-P300BT_campaign_home_image_str350x350px

Sisteminimas namuose

Brother P-touch CUBE palaikys tvarką Jūsų namuose. Ženklindami plastmasines talpas šaldytuvui ar šaldikliui, dėžes po lova ar dėžes su vaikų žaislais, Brother P-touch CUBE ženklinimo aparatu galite sukurti patvarias įvairios paskirties etiketes.

Galite kurti etiketes buteliams / prieskoniams / maisto talpoms / batų dėžėms / žaislų dėžėms / ir pan.

 • Padėkite savo šeimai lengvai rasti įvairius daiktus virtuvėje. Iki 64 etikečių, kurios yra įvairių rūšių, dydžių ir pločių, todėl paprasta suskirstyti daiktus į kategorijas.
 • Padėkite vaikams lengvai rasti savo žaislus. 1070 simbolių ir jaustukų, todėl bus paprasta nurodyti, kuriai dėžei priklauso įvairūs žaislai.
 • Padėkite visiems laikytis tvarkos tiek namuose, tiek sode. TZe-etiketės yra testuojamos ekstremaliomis sąlygomis ir gali atsilaikyti net esant itin nepalankiam orui.

PT-P300BT_campaign_begivenhed_image_str350x350px

Daugiau asmeniškumo

Dabar savo renginiams galite suteikti daugiau išskirtinumo. Brother P-touch CUBE etikečių spausdintuvas leidžia spausdinti tekstą ant satino juostų, kuriomis perrišite dovanas, ant kortelių nurodančių sėdėjimo vietą, arba ant dovanų maišelių - tai sudarys ypatingą įspūdį.

 • Smagesni vaikų gimtadieniai. Dabar skirtų spalvų ir raštų etiketėmis galite pažymėti vaikų vardus ant jiems skirtų saldainių maišelių.
 • Asmeniškesnės dovanos. Dabar galite vynioti savo dovanas satino juostomis su Jūsų užrašytu asmeniniu tekstu. Galite pasirinkti iš penkių skirtingų spalvų juostų.
 • Patrauklesnis stalas. Dabar galite priderinti sėdėjimo vietų korteles kiekvienam svečiui, o valgių stalas bus labiau viliojantis jei jį pažymėsite etiketėmis simbolizuojančiomis skirtingus patiekalus.

 

PT-P300BT_campaign_skole_image_str350x350px

Daiktai nepasimes

Užklijuokite etiketes ant visų vaiko daiktų naudojamų mokykloje arba vaikų darželyje. Brother P-touch CUBE aparatu galite spausdinti ant lygintuvu tvirtinamos juostos ir ją priklijuoti prie drabužių arba atspausdinti spalvotas ir linksmas etiketes vaikų pietų dėžutėms arba pieštukų dėklams.

 • Lengvai identifikuokite savo vaikų drabužius. Lygintuvu pritvirtinkite etiketę su vardu ir būsite tikri, kad susirinksite visus drabužius.
 • Lengvai raskite daiktus. Daugiau nebereikės galvoti, kurią pietų dėžutę arba gertuvę Jūsų vaikas nusinešė į mokyklą. Pažymėkite juos etikete ir viskas bus aišku.
 • Be baimės neškitės elektroninius įrenginius į mokyklą. Kieno tai skaičiuotuvas? Tai jos ar jo adapteris? Šis planšetinis kompiuteris priklauso tau ar man? Dabar Jums nereikės jaudintis dėl brangių elektroninių įrenginių atgavimo. Tiesiog juos paženklinkite ir kiekvienas žinos, kam jie priklauso.

PT-P300BT_campaign_kontor_image_str350x350px

Saugus ir tvarkingas biuras

Daugiau jokios netvarkos biure. Be vargo sutvarkykite savo stalą ir lentynas ir Jums daugiau nereikės gaišti laiko ieškant daiktų. Brother P-touch CUBE spausdintuvu atspausdinkite etiketes lentynoms ir visada žinosite, kur rasti savo dokumentus, arba paženklinkite savo USB laikmenas, kad žinotumėte, kas jose įrašyta.

 • Paprasčiau tvarkykite savo bylas. Dabar greitai ir paprastai atspausdinsite įvairių spalvų ir dydžių etiketes puikiai pritaikytas Jūsų byloms.
 • Sutrumpinkite apdorojimo laiką. Viskas, ko Jums reikia lengviau susidaryti bendrą įspūdį ir optimizuoti klientų aptarnavimą, yra skirtingų spalvų ir dydžių etiketės.
 • Apsaugokite savo darbą. Daugiau neliks USB laikmenų neturinčių savo vietos ir su neaiškiu turiniu. Užklijuokite etiketę ant laikmenos šono ir lengvai identifikuosite laikmenos turinį bei vietą.