1. Pagrindinis
  2. Brother galimybių asortimentas

The Brother L6000 darbo grupių asortimentas

Vykdymas, kokio tikitės. Galimybės, apie kurias nepagalvojote.

Peržvelkite asortimentą

Išskirtinis greitis ir efektyvumas

Pirmasis puslapis atspausdinamas per mažiau nei 8.5 sekundės, spausdinimo greitis 50 ppm, nuskaitymo greitis iki 100 ipm, todėl užduotys bus atliktos itin greitai.

Mažas energijos suvartojimas ir galimybė pasirinkti itin didelės išeigos kasetes, kurios atspausdina iki 20,000 puslapių, leidžia jiems tapti daug efektyvesniais. 

 

Didžiausias patikimumas 

Tvirti ir patikimi, šie aparatai buvo sukurti ilgam naudojimui. Jais rekomenduojama atspausdinti 10,000 puslapių per mėnesį – daugiau nei reikia dideliais kiekiais spausdinančių darbo grupių poreikiams.

Popieriaus tvarkymas

Moduliniuose įrenginiuose gali būti lengvai sukuriami papildomi padėklai popieriui didinantys tiekimą, taip pat pašto dėžutės rūšiavimui ir tikrinimui, kurias galite pritaikyti savo individualiems poreikiams. 

Peržvelkite pasiūlymus

Nereikalaujantis pastangų integravimas ir pritaikymas individualiam vartotojui

Kartu su Brother Solutions Interface (BSI), šie profesionalūs darbo grupių spausdintuvai leis Jums paprastai įdiegti programinės įrangos sprendimus ir individualizuoti vartotojų sąsajas.

Griežtesnė apsauga

Nuolat didėjanti kompiuterinių nusikaltimų grėsmė reiškia, kad renkantis techninę įrangą, saugumas yra itin svarbus. Mūsų naujausiuose įrenginiuose yra įdiegta Active Directory, LDAP, NFC, Secure Function Lock, Saugus spausdinimas, IP-Sec Encryption, SSL, Saugus PDF, nuskaitymas į SFTP ir į FTPSC – užtikrinant, kad dokumentai išliks saugūs.

Susipažinkite su asortimentu

Brother L6000 darbo grupių asortimentą sudaro keturi universalūs modeliai, kuriuos galima sukonfigūruoti taip, kad atitiktų specifinius Jūsų vienspalvio spausdinimo poreikius.

Galimybės, apie kurias nepagalvojote.

Peržvelgti asortimentą

Lankstūs spausdinimo sprendimai

Brother spausdinimo sprendimai yra jaudinantys inovacijų rinkiniai sukurti palengvinti Jūsų darbą. Siūlome paprastų spausdinimo sprendimų asortimentą, kurie padės padidinti spausdinimo efektyvumą ir sumažinti išlaidas.

Profesionalūs sprendimai verslui

PrintSmart Cost Control

Paprastos sąsajos su ataskaitų galimybe pagalba, kuri leidžia geriau kontroliuoti spausdinimo išlaidas, sužinokite visas detales apie spausdintuvo naudojimą ir spausdinimą. Rezultatas? Sumažintos spausdinimo išlaidos ir optimizuotas veiklos efektyvumas. 

PrintSmart Secure Pro

Prisideda prie PrintSmart Cost Control funkcionalumo, leisdamas IT personalui padidinti spausdinimo saugumą naudojant pirmenybinį spausdinimą. Taip pat yra mobilaus spausdinimo ir padidinto nuskaitymo pajėgumo galimybė. 

PrintSmart Mobile

Debesija paremtas spausdinimo sprendimas, kuris suteikia paprastą priėjimą prie spausdintuvo darbuotojams ir svečiams. Puikiai tinkantis verslui su mobiliąja darbo jėga arba Atsineškite savo įrenginį (BYOD) politikai leisti vartotojams greitai, paprastai ir saugiai spausdinti iš bet kokių mobiliųjų įrenginių.

MPS

Managed Print Services 

Paprastas būdas padidinti produktyvumą ir racionalizuoti Jūsų biudžetą. Paslauga paremta techninės įrangos nuoma ir medžiagomis, kai mokama "už paspaudimą" - puikus būdas pagerinti grynųjų pinigų cirkuliaciją ir sumažinti bendras spausdinimo išlaidas. 

Profesionalios paslaugos verslui

Padeda užtikrinti vykstantį spausdinimo optimizavimo procesą įvairių paslaugų pagalba, kurios apima kiekvieną pirkimo ciklo etapą - įvertinimą, perėjimą ir optimizavimą. Tokiu būdu užtikrinamas Jūsų spausdinimo poreikių įgyvendinimas.