Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

PJ-763

A4 formato mobilusis spausdintuvas su Bluetooth sąsaja

€ 650,01 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Spausdinkite pasiūlymus, sąskaitas ir kitas ataskaitas keliaudami ir supaprastinkite pardavimų, paslaugų, logistikos, pristatymo ir pagalbos paslaugų sektorių darbą.

PJ-763 su integruotomis Bluetooth ir USB sąsajomis užtikrina mobiliojo A4 formato  spausdinimo sprendimą ir yra pakankamai kompaktiškas, kad lengvai tilptų į portfelį ar kompiuterio krepšį, tačiau jis taip pat gali būti sumontuotas ir transporto priemonėje.

Terminio spausdinimo technologija 300 taškų colyje raiška sukuria aiškų tekstą, o spausdinimo greitis siekia 8 puslapius per minutę.

PJ-763 modelis suderinamas su daugybe mobiliųjų ir kompiuterių operacinių sistemų, todėl naudojant įvairius programinės įrangos kūrimo įrankius spausdintuvas gali būti integruotas į Jūsų mobiliųjų įrenginių programėles ar kompiuterių programas.


 

 

Pagrindinės funkcijos

  • Integruotos Bluetooth ir USB sąsajos
  • Aukštos raiškos 300 taškų colyje terminio spausdinimo technologija
  • Iki 8 psl./min spausdinimo greitis
  • Android, Windows, Mac, Linux ir Citrix suderinamumas
  • Papildoma didelės talpos ličio jonų baterija, kai reikia spausdinti keliaujant
  • Papildomi priedai leis pritaikyti spausdintuvą pagal savo poreikius: montavimo automobilyje rinkinys, krovikliai ir apsauginiai dėklai

Apžvalga

 

PJ-763 aukštos raiškos tiesioginis terminis mobilusis spausdintuvas su Bluetooth sąsaja

Šis tvirtas ir patvarus lauke naudojamas spausdintuvas yra idealus spausdinimo sprendimas pardavimų/aptarnavimo, logistikos/pristatymų ir viešojo saugumo/pagalbos darbuotojams. Bluetooth ir USB sąsajomis patogiai prisijungsite prie savo planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų, asmeninių ir nešiojamų kompiuterių.

Šis spausdintuvas yra nešiojamas ir lengvas, nedaug platesnis už A4 formato popieriaus lapą, todėl idealiai tinka nešiotis krepšyje, sumontuoti transporto priemonėje arba specialiame dėkle, kaip dalį pilno mobilaus spausdinimo sprendimo.

PJ-763 gali spausdinti iki 8 lapų per minutę greičiu, 300 taškų colyje raiška atskirus lapus arba nepertraukiamus ritinėlius, kurie lengvai gali būti nuplėšiami. Prietaisas suderinamas su A4 formato popieriumi, todėl puikiai tinka spausdinti sąskaitas, paslaugų bei pristatymo ataskaitas.

Galite įsigyti daugybę papildomų priedų, kurie leis pritaikyti mobilųjį spausdintuvą pagal savo poreikius.

Aukštos kokybės A4 formato spausdinimas kelyje

Brother PJ serijos mobiliųjų spausdintuvų asortimentas galiausiai pristato verslui patikimą būdą bet kur ir bet kada sukurti aukštos kokybės A4 formato spaudinius. Šie spausdintuvai pasižymi terminiu spausdinimu, kurį daugelis įvardija kaip vienintelį sprendimą mobiliajam spausdinimui. Kadangi nenaudojamas nei rašalas, nei toneris, nei juosta, tokiu būdu užtikrinama, kad darbuotojams nereikia galvoti apie brangias keitimo išlaidas pasibaigus eksploatacinėms medžiagoms. Vienintelė naudojama medžiaga - tai pats popierius.


Kompaktiškas ir lengvas

Nepaisant nepaprastai mažo dydžio ir svorio, kūrimo ir gamybos procesas buvo sutelktas į patvarų, profesionalų spausdintuvą, kurį būtų galima įsidėti į portfelį, kompiuterio krepšį ar sumontuoti transporto priemonėje.

USB sąsaja

Patikimu laidiniu ryšiu galite prisijungti prie Windows®, Mac arba Linux pagrindu veikiančių personalinių ar nešiojamų kompiuterių, arba Android įrenginių, turinčių USB sąsają (reikalinga Android OS versija 3.1 arba naujesnė).

Integruokite spausdinimą savo turimose mobiliosiose programėlėse ir kompiuterinėse programose

Iki šiol spausdinimas naudojant esamas programėles ar kompiuterio programą buvo sudėtinga užduotis.

Tačiau Brother siūlo ne tik įprastines spausdintuvų tvarkykles Windows®, Mac ir Linux operacinėms sistemoms, bet ir programinės įrangos kūrimo rinkinį, kuris suteikia galimybę kūrėjams paprastai pridėti spausdinimo galimybes į naudojamus sprendimus arba greitai ir veiksmingai sukurti naujas spausdinimo programėles.

Programinės įrangos kūrimo rinkinys tinka iOS, Android ir Windows® operacinėms sistemoms.

 

Daugiau informacijos rasite Brother Europos Kūrėjų svetainėje:

http://www.brother.eu/developers 

Specifikacijos

Ypatybės ir specifikacijos

Brūkšninio kodo simbolika Linijinis: 39 kodas, 93 kodas, 128 kodas, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Pramoninis 2 iš 5, Postnet. 2D:PDF417/MicroPDF417, DataMatrix, Maxicode, QR kodas/Micro QR kodas, Aztec
Spausdintuvo tipas Nespalvinis
Didžiausias popieriaus formatas A4
Atmintis RAM: 32MB, Momentinė (Flash): 6MB
„Bluetooth“ Ver 2.1 EDR
„Bluetooth“ profiliai SPP, BIP, OPP ir HRCP
USB sąsaja Ver.2.0 (pilnos spartos). Periferinės jungties tipas: Mini-B
Palaikoma Android SDK (Android 2.3 versija arba naujesnė, naudojant Bluetooth, 3.1 versija arba naujesnė, naudojant USB sąsają)
Matmenys 255 (plotis) x 55 (gylis) x 30 (aukštis) mm
Svoris 480 g
Turinys PJ-763 mobilusis spausdintuvas, USB laidas, spausdinimo galvutės valymo audinys, dokumentacija
Svoriai Min: 105 mm x 25.,4 mm, Maks: 216 mm x 5,49 metro
Palaikoma Windows - Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/Server 2012 R2, Mac OSX - v10.8/10.9/10.10, Linux - Redhat, Debian
Standartinė A4 spausdinimo sparta Iki 8 puslapiai (-ių) per minutę
Skiriamoji geba 300 x 300 taškų colyje
Rastro šriftai Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Imitavimas ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
Eskiziniai / vektoriniai šriftai Helsinki, Brussels, Letter Gothic
Palaikoma iPrint & Scan, P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (tik Windows)
Garantija 3 metų garantija

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai