Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis
  2. Spausdintuvai
  3. Nešiojami spausdintuvai
  4. PJ-763MFi

PJ-763MFi

A4 formato mobilusis spausdintuvas su Bluetooth sąsaja iPad/iPhone naudotojams

Spausdinkite pasiūlymus, sąskaitas ir kitas ataskaitas keliaudami ir supaprastinkite pardavimų, paslaugų, logistikos, pristatymo ir pagalbos paslaugų sektorių darbą.
PJ-763MFi su integruota Bluetooth ir USB sąsaja užtikrina mobiliojo A4 formato  spausdinimo sprendimą ir yra pakankamai kompaktiškas, kad lengvai tilptų į portfelį ar kompiuterio krepšį, tačiau jis taip pat gali būti sumontuotas ir transporto priemonėje.
Dėka naudojamo MFi Bluetooth protokolo šį modelį paprasta prijungti prie Apple iOS įrenginių.
Aukštos raiškos terminio spausdinimo technologija, užtikrinanti 300 taškų colyje raišką, sukuria aiškų tekstą, o spausdinimo greitis siekia 8 puslapius per minutę.
 
PJ-763MFi modelis suderinamas su daugybe mobiliųjų ir kompiuterių operacinių sistemų, todėl naudojant įvairius programinės įrangos kūrimo įrankius spausdintuvas gali būti integruotas į Jūsų mobiliųjų įrenginių programėles ar kompiuterių programas.

Pagrindinės savybės

  • Sukurtas spausdinti Bluetooth ryšiu iš Apple iPad ir iPhone įrenginių
  • Aukštos raiškos 300 taškų colyje terminio spausdinimo technologija
  • Iki 8 psl./min spausdinimo greitis
  • iOS, Android, Windows, Mac, Linux ir Citrix suderinamumas
  • Papildoma didelės talpos ličio jonų baterija, kai reikia spausdinti keliaujant
  • Papildomi priedai leis pritaikyti spausdintuvą pagal savo poreikius: montavimo automobilyje rinkinys, krovikliai ir apsauginiai dėklai

Overview

 

PJ-763MFi aukštos raiškos tiesioginis terminis mobilusis spausdintuvas, sukurtas iPad/iPhone prietaisams

Šis tvirtas ir patvarus lauke naudojamas spausdintuvas yra idealus spausdinimo sprendimas pardavimų/aptarnavimo, logistikos/pristatymų ir viešojo saugumo/pagalbos darbuotojams. Bluetooth ir USB sąsajomis patogiai prisijungsite prie savo planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų, asmeninių ir nešiojamų kompiuterių. 

Nuo šiol galite paprastai prisijungti prie Apple iOS įrenginių dėka integruoto iAP(MFi) Bluetooth profilio.

Šis spausdintuvas yra nešiojamas ir lengvas, nedaug platesnis už A4 formato popieriaus lapą, todėl idealiai tinka nešiotis krepšyje, sumontuoti transporto priemonėje arba specialiame dėkle, kaip dalį pilno mobilaus spausdinimo sprendimo.

PJ-763MFi gali spausdinti iki 8 lapų per minutę greičiu, 300 taškų colyje raiška atskirus lapus arba nepertraukiamus ritinėlius, kurie lengvai gali būti nuplėšiami. Prietaisas suderinamas su A4 formato popieriumi, todėl puikiai tinka spausdinti sąskaitas, paslaugų bei pristatymo ataskaitas.

Galite įsigyti daugybę papildomų priedų, kurie leis pritaikyti mobilųjį spausdintuvą pagal savo poreikius.

Aukštos kokybės A4 formato spausdinimas kelyje

Brother PJ serijos mobiliųjų spausdintuvų asortimentas galiausiai pristato verslui patikimą būdą bet kur ir bet kada sukurti aukštos kokybės A4 formato spaudinius. Šie spausdintuvai pasižymi terminiu spausdinimu, kurį daugelis įvardija kaip vienintelį sprendimą mobiliajam spausdinimui. Kadangi nenaudojamas nei rašalas, nei toneris, nei juosta, tokiu būdu užtikrinama, kad darbuotojams nereikia galvoti apie brangias keitimo išlaidas pasibaigus eksploatacinėms medžiagoms. Vienintelė naudojama medžiaga - tai pats popierius.


Kompaktiškas ir lengvas

Nepaisant nepaprastai mažo dydžio ir svorio, kūrimo ir gamybos procesas buvo sutelktas į patvarų, profesionalų spausdintuvą, kurį būtų galima įsidėti į portfelį, kompiuterio krepšį ar sumontuoti transporto priemonėje.

Sukurta iPhone/iPad (MFi) sąsajai

PJ-763MFi yra atnaujinta PJ-763 modelio versija, sukurta būti suderinama su Bluetooth iAP (MFi) profiliu. Tai leidžia Apple iOS įrenginiams greitai ir paprastai sukurti spartų ir saugų Bluetooth duomenų perdavimą PJ-763MFi modeliui.

PJ-763MFi spausdintuvas suderinamas su Bluetooth protokolais, pavyzdžiui, SPP, BIP, OPP ir HCRP, todėl šiuo prietaisu galima prisijungti prie įvairių kitų prietaisų, pavyzdžiui, Android planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų, Windows®, Mac arba Linux pagrindu veikiančių personalinių ir nešiojamų kompiuterių.

Integruokite spausdinimą savo turimose mobiliosiose programėlėse ir kompiuterinėse programose

Iki šiol spausdinimas naudojant esamas programėles ar kompiuterio programą buvo sudėtinga užduotis.

Tačiau Brother siūlo ne tik įprastines spausdintuvų tvarkykles Windows®, Mac ir Linux operacinėms sistemoms, bet ir programinės įrangos kūrimo rinkinį, kuris suteikia galimybę kūrėjams paprastai pridėti spausdinimo galimybes į naudojamus sprendimus arba greitai ir veiksmingai sukurti naujas spausdinimo programėles.

Programinės įrangos kūrimo rinkinys tinka iOS, Android ir Windows® operacinėms sistemoms.

 

Daugiau informacijos rasite Brother Europos Kūrėjų svetainėje:

http://www.brother.eu/developers 

Specification Details

Ypatybės ir specifikacijos

Brūkšninio kodo simbolika Linear: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Industrial 2of5, Postnet. 2D:PDF417/MicroPDF417, DataMatrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec
Spausdintuvo tipas Nespalvinis
Didžiausias popieriaus formatas A4
Atmintis RAM: 32MB, Flash: 6MB
„Bluetooth“ Ver 2.1 EDR
„Bluetooth“ profiliai iAP(MFi), SPP, BIP, OPP and HRCP
USB sąsaja Ver.2.0 (Full Speed). Peripheral plug type: Mini-B
Palaikoma iOS SDK (iOS 5 or later), Android SDK (Android ver 2.3 or later using Bluetooth, ver 3.1 or later using USB connection)
Matmenys 255(W) x 55(D) x 30(H) mm
Svoris 480 g
Turinys PJ-763MFi mobile printer, USB Cable, Printhead Cleaning Sheet, Documentation
Svoriai Min: 105mm x 25.4mm, Max: 216mm x 5.49metres
Palaikoma Windows - Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/Server 2012 R2, Mac OSX - v10.8/10.9/10.10, Linux - Redhat, Debian
Standartinė A4 spausdinimo sparta Iki 8 puslapiai (-ių) per minutę
Skiriamoji geba 300x300dpi
Rastro šriftai Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Imitavimas ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
Eskiziniai / vektoriniai šriftai Helsinki, Brussels, Letter Gothic
Palaikoma iPrint & Scan: (Android, iOS [MFi]), P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (Windows only)
Garantija 3 metų garantija

Supplies and Accessories

Susiję priedai

Mobiliojo spausdinimo eksploatacinės medžiagos