Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Pagrindinis Brother
 2. Spausdintuvai
 3. Nešiojami spausdintuvai
 4. RJ-2140

RJ-2140

Tvirtas nešiojamas spausdintuvas su LCD ekranu 58 mm pločio kvitų/55 mm etikečių spausdinimui. Wi-Fi ir AirPrint jungtys. Suderinama su Android, Windows ir iOS.

Suderinama su

 • Wireless network connectivity

Brother RJ-2140 mobiliuoju spausdintuvu su Wi-Fi jungtimi spausdinkite etiketes ir kvitus tada, kai prireikia. SDK skirtu iOS, Android ir Windows įrenginiams integruokite spausdintuvą į jau esamas sistemas. Įmontuotas ZPL II, CPCL, Brother ESC/P emuliacijų palaikymas siūlo dar didesnes integravimo galimybes.

Pagrindinės savybės

 • Greitas tiesioginis terminis spausdinimas - iki 152 mm/sek.
 • Wi-Fi ir USB jungtys su AirPrint palaikymu
 • Įmontuotas LCD ekranas
 • ZPL II© emuliacija, SDK iOS, Android ir Windows įrenginiams
 • Tvirtas korpusas sertifikuotas IP54
 • Kritimo iš 2.5 metrų aukščio testas

Apžvalga

Tvirtas nešiojamas kvitų ir etikečių spausdintuvas su Wi-Fi jungtimi

Šis tvirtas nešiojamas spausdintuvas greičiausiai spausdina savo kategorijoje ir turi daug jungimosi galimybių iOS, Android mobiliesiems įrenginiams bei kompiuteriams su Windows programine įranga. Prietaise yra įmontuotas apšviečiamas LCD ekranas, o jame naudojamus spausdinimo ritinėlius paprasta pakeisti. RJ-2140 nešiojamas spausdintuvas puikiai tiks Jūsų verslui.


Lanksčios spausdinimo galimybės

Kainų arba nuolaidų etiketes spausdinkite iškart, kai prireikia arba ženklinimo metu, taip pat įteikite savo klientams aukštos kokybės kvitus. Šis lengvas spausdintuvas puikiai tinka paslaugų/pardavimų, prekybos, logistikos, sandėliavimo ar gamybos srityse.

 

 


Patikimas ir patvarus

RJ-2140 buvo įvertintas IP54 atsparumu dulkėms ir drėgmei, yra atsparus smūgiams nukritus iš 2.5 metrų aukščio, todėl jis patikimai spausdins ir patalpose, ir lauke.


Wi-Fi ir USB jungtys

RJ-2140 yra įmontuota Wi-Fi jungtis, todėl prietaisu galima prisijungti prie belaidžio tinklo ir spausdinti sandėliuose, parduotuvėse ar panašiose vietose. Nustatykite spausdintuvą į Wireless Direct naudojimo režimą, kai belaidis tinklas nėra prieinamas - galėsite spausdinti tiesiai iš savo mobilaus įrenginio. Kompiuteriams su Windows programine įranga, papildomai yra skirta USB jungtis.

 


Integruokite etikečių arba kvitų spausdinimą į savo sistemas

RJ-2140 spausdintuvas palaiko ZPL II ir CPCL emuliacijas,todėl jį galima integruoti į sistemas naudojančias šias spausdintuvų kalbas. Arba naudodami Brother ESC/P spausdintuvo kalbą keiskite ir spausdinkite atmintyje esančius anksčiau sukurtus ir iš Jūsų kompiuterio į spausdintuvą atsiųstus šablonus.


SDK iOS, Android ir Windows įrenginiams

Lengvai pridėkite dokumentus, kuriuos norite spausdinti, savo turimomis programėlėmis ir programine įranga pasinaudodami vieno iš Brother SDK (Programinės įrangos vystymo komplekto) galimybėmis. Brother B-PAC SDK naudokite Windows programoms, o Brother Print SDK - iPhone, iPad arba Android įrenginiams. Daugiau informacijos galite rasti http://www.brother.eu/developerAtsisiųskite duomenų lapus ir sužinokite asortimento specifikacijas

Atsisiuntę RJ-2000 mobiliųjų spausdintuvų serijos specifikacijas iš atsisiuntimų nuorodos esančios viršuje, palyginkite kiekvieno modelio savybes ir privalumus.

Specifikacijos

Ypatybės ir specifikacijos

Naudojimo tipas Ant kūno
„Flash“ RAM 32 MB
Atminties dydis 32 MB
Pakartotinai įkraunama ličio jonų baterija Yra
USB sąsaja USB Ver.2.0 (Visas greitis) (mini-B jungtis)
Belaidžio tinklo sąsaja IEEE802.11b/g/n (Infrastruktūros režimas ir Adhoc režimas:[b/g/n] / Belaidis tiesioginis režimas:[g/n])
Svoris 545 g
Matmenys 151 mm (plotis) x 73 (aukštis) mm x 100 mm (gylis)
Prie diržo segamas dėklas Taip
Spartusis sąrankos vadovas Taip
Ličio jonų baterija Yra
Kita Dokumentacija
Tipai ir dydžiai Plotis: 58 mm / Skersmuo: maks. 60 mm
Imitavimas ZPL II®‎, CPCL, ESC/P
Didžiausias spaudinio ilgis 1000 mm
Didžiausias spaudinio plotis 54 mm
Įdiegti šriftai Gothic, Letter Gothic Bold, Helsinki
Skiriamoji geba, dpi (taškų colyje) 203
Standartinė spausdinimo sparta 152 mm per sekundę
SDK (programinės įrangos kūrimo rinkinys) Taip
Garantija 3 metų garantija

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai

Mobiliojo spausdinimo eksploatacinės medžiagos