Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

RJ-2150

Tvirtas nešiojamas spausdintuvas su LCD ekranu 58 mm pločio kvitų/55 mm etikečių spausdinimui. Bluetooth, MFi, Wi-Fi ir AirPrint jungtys. Suderinama su Android, Windows ir iOS.

Suderinama su

  • Bluetooth compatibility
  • Wireless network connectivity

Brother RJ-2140 mobiliuoju spausdintuvu su Wi-Fi ir Bluetooth jungtimis spausdinkite etiketes ir kvitus tada, kai prireikia. SDK skirtu iOS, Android mobiliesiems įrenginiams ir Windows OS kompiuteriams lengvai integruokite spausdintuvą į jau esamas sistemas. ZPL II, CPCL, Brother ESC/P emuliacijos siūlo dar didesnes integravimo galimybes.

Pagrindinės savybės

  • Greitas tiesioginis terminis spausdinimas - iki 152 mm/sek.
  • Bluetooth, Wi-Fi ir USB jungtys su MFi ir AirPrint palaikymu
  • Įmontuotas LCD ekranas
  • ZPL II© emuliacija, SDK iOS, Android ir Windows įrenginiams
  • Tvirtas korpusas sertifikuotas IP54
  • Kritimo iš 2.5 metrų aukščio testas

Apžvalga

Tvirtas nešiojamas kvitų ir etikečių spausdintuvas su Wi-Fi ir Bluetooth jungtimis

Šis tvirtas greitai spausdinantis nešiojamas etikečių ir kvitų spausdintuvas turi daug jungimosi galimybių iOS, Android mobiliesiems įrenginiams bei kompiuteriams su Windows programine įranga, todėl puikiai tinka Jūsų verslui. RJ-2150 modelį patogu naudoti, nes jame yra įmontuotas apšviečiamas LCD ekranas, o jo spausdinimo ritinėlius paprasta pakeisti.


Lanksčios spausdinimo galimybės

Kainų arba nuolaidų etiketes spausdinkite iškart, kai prireikia arba ženklinimo metu, taip pat įteikite savo klientams aukštos kokybės kvitus. Šis lengvas spausdintuvas puikiai tinka paslaugų/pardavimų, prekybos, logistikos, sandėliavimo ar gamybos srityse.

Patikimas spausdinimas

RJ-2150 modelis buvo įvertintas IP54 atsparumu dulkėms ir drėgmei, yra atsparus smūgiams nukritus iš 2.5 metrų aukščio, todėl jį galima naudoti nepalankiausiomis sąlygomis.


Bluetooth, Wi-Fi ir USB jungtys

RJ-2150 modelį Bluetooth jungtimi greitai ir paprastai prijunkite prie savo mobiliojo įrenginio. Palaikoma Apple MFi, todėl dabar naudodamiesi Bluetooth jungtimi galite spausdinti ne tik iš Android bet ir iš iPhone ir iPad įrenginių. Kompiuteriams su Windows programine įranga yra skirta USB jungtis.

 


Integruokite etikečių arba kvitų spausdinimą į savo sistemas

RJ-2150 spausdintuvas palaiko ZPL II ir CPCL emuliacijas,todėl jį galima integruoti į sistemas naudojančias šias spausdintuvų kalbas. Arba naudodami Brother ESC/P spausdintuvo kalbą keiskite ir spausdinkite atmintyje esančius anksčiau sukurtus ir iš Jūsų kompiuterio į spausdintuvą atsiųstus šablonus.


SDK iOS, Android ir Windows įrenginiams

Lengvai pridėkite dokumentus, kuriuos norite spausdinti, savo turimomis programėlėmis ir programine įranga pasinaudodami vieno iš Brother SDK (Programinės įrangos vystymo komplekto) galimybėmis. Brother B-PAC SDK naudokite Windows programoms, o Brother Print SDK - iPhone, iPad arba Android įrenginiams. Daugiau informacijos galite rasti http://www.brother.eu/developerAtsisiųskite duomenų lapus ir sužinokite asortimento specifikacijas

Atsisiuntę RJ-2000 mobiliųjų spausdintuvų serijos specifikacijas iš atsisiuntimų nuorodos esančios viršuje, palyginkite kiekvieno modelio savybes ir privalumus.

Specifikacijos

Ypatybės ir specifikacijos

„Flash“ RAM 32 MB
Atminties dydis 32 MB
Pakartotinai įkraunama ličio jonų baterija Yra
„Bluetooth“ Bluetooth 2.1 EDR
„Bluetooth“ profiliai SPP (Serial Port Profilis) / OPP (Object Push Profilis) / BIP (Basic Imaging Profilis) / HCRP (Hard Copy Cable Replacement Profilis)
USB sąsaja USB Ver.2.0 (Visas greitis) (mini-B jungtis)
Belaidžio tinklo sąsaja IEEE802.11b/g/n (Infrastruktūros režimas ir Adhoc režimas:[b/g/n] / Belaidis tiesioginis režimas:[g/n])
Svoris 545 g
Matmenys 151 mm (plotis) x 73 (aukštis) mm x 100 mm (gylis)
Prie diržo segamas dėklas Taip
Ličio jonų baterija Yra
Kita Dokumentacija
Tipai ir dydžiai Plotis: 58 mm / Skersmuo: maks. 60 mm
Imitavimas ZPL II®‎, CPCL, ESC/P
Didžiausias spaudinio ilgis 1000 mm
Didžiausias spaudinio plotis 54 mm
Įdiegti šriftai Gothic, Letter Gothic Bold, Helsinki Max
Skiriamoji geba, dpi (taškų colyje) 203
Standartinė spausdinimo sparta 152 mm per sekundę
SDK (programinės įrangos kūrimo rinkinys) Taip
Garantija 3 metų garantija

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai