1. Pagrindinis Brother
  2. QL-800 serija
QL-800 series label printer

QL-800 etikečių spausdintuvų serija

Pajuskite skirtumą

Mūsų QL-800 serija siūlo Jums tris išskirtinius privalumus: unikalią galimybę esant poreikiui spausdinti ryškias, dvispalves juodos ir raudonos spalvų etiketes*, lankstumą spausdinant Jūsų pageidaujamo ilgio etiketes iki 1 m, ir belaidės jungties patogumus kuriant ir spausdinant etiketes tiesiai iš Jūsų mobilaus įrenginio**. Be to, etikečių spausdintuvuose yra įmontuoti automatiniai juostų pjaustytuvai profesionaliai apdailinantys etiketes.

Pagrindinės QL-800 serijos savybės

Labels on work IDs

Juodai raudonų etikečių spausdinimas 

Žymint maisto alergenus, skubų paštą, konfidencialius dokumentus ar ženklinant vidaus įrengimus, mūsų akį traukiančios juodai raudonos etiketės* gali pakeisti Jūsų verslą.

 

Skaityti daugiau

Labels on folders and stationery

Spausdinimas ant nenutrūkstančios juostelės

Mūsų juostelės leis Jums kurti etiketes iki metro ilgio, todėl visas reikiamas etiketes - nuo etikečių dokumentams ir paštui iki įvairaus ženklinimo - galėsite atspausdinti ant vienos juostelės ir išvengsite išteklių švaistymo.

Peržiūrėti eksploatacines medžiagas

Person printing wirelessly from their smartphone

Belaidis spausdinimas 

Mūsų belaidžiais etikečių spausdintuvais spausdinkite bet kur**. Norint sukurti ir spausdinti etiketes Jums reikės tik programėlės nešiojamame kompiuteryje arba išmaniajame telefone.

Parsisiųskite iPrint&Label programėlę iš App Store arba Google Play


Kuo QL-800 spausdintuvų serija gali būti naudinga Jūsų verslui