Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Pagrindinis
  2. scanners
  3. ADS-1700W

ADS-1700W sumanus, kompaktiškas dokumentų skaitytuvas

ADS-1700W sumanus, kompaktiškas dokumentų skaitytuvas

€ 340,01 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Suderinama su

  • Wireless network connectivity

Kompaktiško dydžio ADS-1700W yra idealus pasirinkimas, kai vietos ant darbo stalo nėra daug. Įdiegta belaidė jungtis leidžia skaitytuvą patalpinti bet kurioje namų arba biuro vietoje ir prie jo prisijungti mobiliuoju telefonu arba išmaniuoju kompiuteriu.

Šiuo dokumentu skaitytuvu naudotis bus dar paprasčiau, jei sukursite iki 20 greitųjų komandų dažnai naudojamoms vietoms paskirtoms nuskaitymui. Greitąsias komandas galima patalpinti jutikliniame ekrane, todėl nuskaitymas vyks lengvai ir greitai.

ADS-1700W modelyje įdiegtos galingos popieriaus tvarkymo galimybės. Automatinis dokumentų tiektuvas (ADF) padės nuskaityti 2-pusius dokumentus, didelės apimties sutartis ir plastmasines ID korteles itin lengvai ir greitai.

  • 25 psl/min., 50 vaizdų/min. 2-pusio spalvoto nuskaitymo greitis
  • 20 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADF) su anga skirta plastmasinėms ID kortelėms
  • Belaidžio tinklo jungtis
  • Automatinis nuskaitymas su automatiniu nuskaitymo paleidimu
  • Nuskaitykite į PDF, dokumentą, el. pašto serverį, tinklą, darbo srautus ir USB laikmeną
  • Industrijoje pirmaujanti "Nuance Power" PDF redagavimo programinė įranga

Apžvalga

Laiką taupančios greitosios funkcijos

Nuskaityti į skirtingas vietas dabar tapo paprasčiau. Naudokitės automatiniu nuskaitymo paleidimu ir sumažinkite laiką praleidžiamą pasikartojančioms užduotims atlikti. Dokumentai bus automatiškai nuskaitomi iškart, kai juos patalpinsite į ADS-1700W skaitytuvą. Dažnai naudojamas nuskaitymo lokacijas galite užprogramuoti jutikliniame ekrane ir į jas nuskaityti vienu mygtuko paspaudimu.

Suderinimas su vykstančiais darbo procesais

ADS-1700W modelį paprastai pritaikysite savo verslui. Pažangios suderinimo funkcijos leis Jums sumažinti klaidų kiekį ir sutaupyti laiko integruojant dokumentų skaitytuvą į jau egzistuojančius verslo procesus.

Belaidis nuskaitymas

ADS-1700W patalpinkite bet kurioje biuro vietoje ir belaidžiu būdu sujunkite su savo mobiliuoju telefonu arba nešiojamuoju kompiuteriu - dalytis įrenginiu su kitais bus itin paprasta.

Praktiška ir kompaktiška

Kompaktiškas ADS-1700W dokumentų skaitytuvas puikiai tinka ten, kur mažai erdvės. Įrenginys yra tik truputį platesnis už A4 formato popieriaus lapą, todėl galėsite atlaisvinti vietos ant stalo ir sumažinti netvarką.

Didelis našumas

Tiesiog patalpinkite savo dokumentus į ADF (automatinį dokumentų tiektuvą) ir leiskite jam atlikti visą sunkų darbą už Jus. Nuskaitoma iki 25 lapų per minutę, o dokumentus galite greitai išsaugoti savo PC, el. pašto serveryje, USB laikmenoje, tinkle ir FTP/SFTP. 

Be vargo nuskaitykite ID korteles

Skaitytuve yra plastmasinėms ID kortelėms skirta anga, todėl ID korteles sklandžiai įvesite į skaitytuvą, todėl bus nesunku atnaujinti reikiamus duomenis.

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai