Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Pagrindinis
 2. scanners
 3. DSmobile DS-640

Brother „DSmobile DS-640“ nešiojamas dokumentų skaitytuvas

Nuskaitykite ir keliaukite su „DSmobile DS-640“ įrenginiu. Puikiai tinka vienpusių dokumentų nuskaitymui kelyje arba neturint daug vietos ant stalo.

€ 125,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Be vargo nuskaitykite, išsaugokite ir dalinkitės savo dokumentais. „DSmobile DS-640“ yra mažo ir kompaktiško dizaino, todėl puikiai tinka ten, kur mažai vietos. Priimamajame arba Jums nebūnant biure, svarbu užtikrinti dokumentų saugumą ir sumažinti administracinio darbo kiekį.

Puikus pasirinkimas priimamuosiuose, mažuose biuruose ir dirbant kelyje.

Pagrindinės savybės

 • 1-pusis A4 formato nuskaitymas iki 15 puslapių per minutę
 • Kompaktiškas ir nešiojamas
 • Insustrijoje pirmaujanti programinė įranga dokumentų, čekių, ID kortelių nuskaitymui
 • Maitinama tiesiogiai iš USB 3.0 jungties esančios staliniame kompiuteryje

Apžvalga

Būkite organizuoti

Galimybė nuskaityti, išsaugoti ir be vargo dalintis informacija, daro šį modelį itin patraukliu tiems, kurie dirba kelyje arba ten, kur vietos yra labai nedaug.

Popierinių dokumentų vertimas į skaitmeninius užtikrina, kad informaciją rasti bus paprasčiau, ji taps saugesne, informaciją redaguoti ir dalintis bus patogiau.

Vietos taupymas

Kompaktiškas ir nešiojamas, DSmobile DS-640 be vargo telpa į kuprinę skirtą Jūsų nešiojamam kompiuteriui, todėl galėsite nuskaityti bet kur ir bet kada. Dokumentų skaitmeninimas Jums nebūnant biure dabar tapo paprasta užduotimi. 

Skirtingos medžiagos, kokybiški rezultatai

Sukurta skirtingų dokumentų nuskaitymui, įskaitant A4 formato dokumentus, ID korteles ir čekius, todėl DSmobile DS-640 yra tikras pagalbininkas darbe.

Sumontuota volelio sistema Jūsų dokumentus sklandžiai praleidžia pro įrenginį, todėl kiekvieną kartą yra sukuriami aukštos kokybės skaitmeniniai dokumentai.

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai

Programinė įranga

Programinė įranga Windows operacinei sistemai

 • iPS (iPrint&Scan) - Programinė įranga iš Brother skirta nuskaitymui, kuria paprasta naudotis, siūlanti dokumentų srauto valdymą.
 • Nuance® PaperPort SE 14 - Programa dokumentų valdymui ir dalinimuisi.
 • Kofax Power PDF Standard v3 - PDF redaktorius produktyvumo didinimui.
 • Remote Setup - Leidžia vartotojui naudojantis staliniu kompiuteriu parengti skaitytuvą darbui.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 6 - Kontaktinių duomenų valdymo sprendimas leidžiantis Jums nuskaityti, redaguoti ir sinchronizuoti vizitinių kortelių kontaktinius duomenis su įvairiomis kontaktinių duomenų valdymo programomis.

Programinė įranga skirta macOS operacinei sistemai

 • iPS (iPrint&San) - Programinė įranga iš Brother skirta nuskaitymui, kuria paprasta naudotis, siūlanti dokumentų srauto valdymą.
 • Remote Setup - Leidžia vartotojui naudojantis staliniu kompiuteriu parengti skaitytuvą darbui.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 7 - Kontaktinių duomenų valdymo sprendimas leidžiantis Jums nuskaityti, redaguoti ir sinchronizuoti vizitinių kortelių kontaktinius duomenis su įvairiomis kontaktinių duomenų valdymo programomis.