Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Pagrindinis
 2. scanners
 3. Dsmobile DS-740D

Brother „DSmobile DS-740D“ 2-pusis nešiojamas dokumentų skaitytuvas

Nuskaitykite 2 puses ir keliaukite su „DSmobile DS-740D“. Įrenginiu paprasta naudotis, tai puikus pasirinkimas nuskaitymui, jei esate ne biure, arba, jei biure trūksta vietos.

€ 175,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Atgaivinkite savo dokumentus naudodamiesi „DSmobile DS-740D“ nešiojamu dokumentų skaitytuvu. 

Džiaukitės savo dokumentų nuskaitymu, išsaugojimu ir dalinimusi, nesvarbu, kur esat - biure ar kelyje. Čekius, 2-pusius dokumentus arba ID korteles - visus dokumentus lengvai paversite skaitmeniniais. Jūsų informacija bus saugesnė, paprasčiau randama, ją bu patogiau redaguoti ir dalytis.

Unikali volelio sistema reiškia, kad Jums nereikia papildomos vietos už skaitytuvo dokumento perleidimui. Dokumentui įėjus į įrenginį, jis nuslysta skaitytuvo viršumi ir yra grąžinamas Jums.

Pagrindinės savybės

 • 2-pusis A4 formato nuskaitymas - iki 15 puslapių per minutę
 • Vietą taupanti „U-path“ popieriaus tiekimo sistema
 • Industrijoje pirmaujanti programinė įranga dokumentų, čekių ir ID kortelių nuskaitymui.
 • Maitinama tiesiai iš kompiuterio USB 3.0 jungties

Apžvalga

Nuskaitykite bet kurioje vietoje

DSmobile DS-740D nešiojamas skaitytuvas yra sukurtas atižvelgiant į lankstumą, todėl jį galima maitinti USB 3.0 jungtimi iš nešiojamo kompiuterio. Dabar savo skaitytuvą galite pasiimti su savimi ir nuskaityti ten, kur Jums patogiausia.

Patogus ir taupantis vietą

DSmobile DS-740D yra mažas ir kompaktiškas, puikiai tinka ten, kur vieta ribota. Unikalus „U-path“ popieriaus tiekimas reiškia, kad Jums nereikia už spausdintuvo palikti papildomos vietos popieriui. Dokumentui patekus į įrenginio vidų, jis nuslenka skaitytuvo viršumi ir yra grąžinamas Jums.

Mišrios spausdinimo medžiagos, kokybiški rezultatai

Sukurta įvairių dokumentų nuskaitymui, įskaitant A4 formato dokumentus, ID korteles ir čekius, todėl DSmobile DS-740D yra tikras pagalbininkas dirbant.

Sumontuota volelio sistema Jūsų dokumentus sklandžiai teiks įrenginiui užtikrinant aukštos kokybės skaitmeninių dokumentų sukūrimą.

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai

Programinė įranga

Programinė įranga Windows operacinei sistemai

 • iPS (iPrint&Scan) - Programinė įranga iš Brother skirta nuskaitymui, kuria paprasta naudotis, siūlanti dokumentų srauto valdymą.
 • Nuance® PaperPort SE 14 - Programa dokumentų valdymui ir dalinimuisi.
 • Kofax Power PDF Standard v3 - PDF redaktorius produktyvumo didinimui.
 • Remote Setup - Leidžia vartotojui naudojantis staliniu kompiuteriu parengti skaitytuvą darbui.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 6 - Kontaktinių duomenų valdymo sprendimas leidžiantis Jums nuskaityti, redaguoti ir sinchronizuoti vizitinių kortelių kontaktinius duomenis su įvairiomis kontaktinių duomenų valdymo programomis.

Programinė įranga skirta macOS operacinei sistemai

 • iPS (iPrint&San) - Programinė įranga iš Brother skirta nuskaitymui, kuria paprasta naudotis, siūlanti dokumentų srauto valdymą.
 • Remote Setup - Leidžia vartotojui naudojantis staliniu kompiuteriu parengti skaitytuvą darbui.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 7 - Kontaktinių duomenų valdymo sprendimas leidžiantis Jums nuskaityti, redaguoti ir sinchronizuoti vizitinių kortelių kontaktinius duomenis su įvairiomis kontaktinių duomenų valdymo programomis.