Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').
 1. Pagrindinis
 2. scanners
 3. Dsmobile DS-940DW

Brother „DSmobile DS-940DW“ belaidis, 2-pusis nešiojamas dokumentų skaitytuvas

Belaidis nuskaitymas kelyje naudojant „DSmobile DS-940DW“. Universalus ir tikrai mobilus, su įdiegta įkraunama baterija. Paprasta neatsilikti nuo darbų net ir nebūnant biure.

€ 220,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Suderinama su

 • iPrint and Scan
 • Wireless network connectivity

„DSmobile DS-940DW“ yra tikrai lankstus įrenginys. Jame įdiegta baterija, Wi-Fi jungtis ir intuityvi LCD plokštė, o parengimas darbui itin paprastas. Nesvarbu, ar esate biure, kur labai nedaug vietos, ar kelyje, dokumentus skaitmeninti tampa labai lengva.

Naudodamiesi Brother mobiliąja programėle nuskaitykite savo dokumentus tiesiai į debesiją ir be vargo dalinkitės jais su kolegomis, kad ir kur būtumėte. Jūsų informacija bus saugi, lengvai randama ir patogiau redaguojama.  

Unikali „U-path“ volelio sistema reiškia, kad Jums nereikia papildomos vietos už skaitytuvo dokumento perleidimui. Dokumentui įėjus į įrenginį, jis nuslysta skaitytuvo viršumi ir yra grąžinamas Jums.

 

Pagrindinės savybės

 • Automatinis 2-pusis A4 formato nuskaitymas, 15 puslapių per minutę
 • Vietą taupanti „U-path“ popieriaus tiekimo sistema
 • Industrijoje pirmaujanti programinė įranga dokumentų, čekių ir ID kortelių nuskaitymui
 • Maitinama tiesiai iš kompiuterio USB 3.0 jungties
 • Įdiegta įkraunama baterija ir kortelių skaitytuvas
 • Prisijunkite prie belaidžio tinklo arba Brother mobiliosios programėlės

Apžvalga

Nuskaitykite bet kurioje vietoje

DSmobile DS-940DW nešiojamas skaitytuvas yra sukurtas atižvelgiant į lankstumą, todėl jį galima maitinti USB 3.0 jungtimi iš nešiojamo kompiuterio. Dabar savo skaitytuvą galite pasiimti su savimi ir nuskaityti ten, kur Jums patogiausia.

Be vargo išlikite organizuoti

Naudojantis nemokama Brother mobiliąją programėle, dokumentų peržiūra ir jų dalijimasis Jūsų mobiliuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu yra itin paprastas. Intuityvi LCD plokštė labai palengvina nuskaitymo funkcijų pasirinkimą ir keitimą.

Patogus ir taupantis vietą

DSmobile DS-940DW yra mažas ir kompaktiškas, puikiai tinka ten, kur vieta ribota. Unikalus „U-path“ popieriaus tiekimas reiškia, kad Jums nereikia už spausdintuvo palikti papildomos vietos popieriui. Dokumentui patekus į įrenginio vidų, jis nuslenka skaitytuvo viršumi ir yra grąžinamas Jums.

Mišrios spausdinimo medžiagos, kokybiški rezultatai

Sukurta įvairių dokumentų nuskaitymui, įskaitant A4 formato dokumentus, ID korteles ir čekius, todėl DSmobile DS-940DW yra tikras pagalbininkas dirbant.

Sumontuota volelio sistema Jūsų dokumentus sklandžiai teiks įrenginiui užtikrinant aukštos kokybės skaitmeninių dokumentų sukūrimą.

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Susiję priedai

Programinė įranga

Programinė įranga Windows operacinei sistemai

 • iPS (iPrint&Scan) - Programinė įranga iš Brother skirta nuskaitymui, kuria paprasta naudotis, siūlanti dokumentų srauto valdymą.
 • Nuance® PaperPort SE 14 - Programa dokumentų valdymui ir dalinimuisi.
 • Kofax Power PDF Standard v3 - PDF redaktorius produktyvumo didinimui.
 • Remote Setup - Leidžia vartotojui naudojantis staliniu kompiuteriu parengti skaitytuvą darbui.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 6 - Kontaktinių duomenų valdymo sprendimas leidžiantis Jums nuskaityti, redaguoti ir sinchronizuoti vizitinių kortelių kontaktinius duomenis su įvairiomis kontaktinių duomenų valdymo programomis.

Programinė įranga skirta macOS operacinei sistemai

 • iPS (iPrint&San) - Programinė įranga iš Brother skirta nuskaitymui, kuria paprasta naudotis, siūlanti dokumentų srauto valdymą.
 • Remote Setup - Leidžia vartotojui naudojantis staliniu kompiuteriu parengti skaitytuvą darbui.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 7 - Kontaktinių duomenų valdymo sprendimas leidžiantis Jums nuskaityti, redaguoti ir sinchronizuoti vizitinių kortelių kontaktinius duomenis su įvairiomis kontaktinių duomenų valdymo programomis.