Originali Brother LC1100HYVALBP didelio našumo rašalo kasečių pakuotė

Brother LC1100HYVALBP didelio našumo juodos, cyan, magenta ir geltonos spalvų rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena rašalo kasete atspausdinima iki 750 lapų.

Kiekviena rašalo kasete atspausdinama iki 750 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali "Brother" rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1100HYVALBP_main

  • Kiekviena rašalo kasete atspausdinama iki 750 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali "Brother" rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Įsigykite šią originalių didelio našumo Brother rašalo kasečių LC1100HYVALBP pakuotę ir sutaupykite. Pakuotėje yra didelio našumo LC1100BK, LC1100C, LC1100M ir LC1100Y rašalo kasetės. Jos leidžia Jums patogiai pakeisti visas savo rašalo kasetes pigiau, o Jūsų spausdintuvas teiks geriausius įmanomus spausdinimo rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Visi rašalai iš Brother – įskaitant šią LC1100HYVALBP didelio našumo pakuotę – yra kruopščiai testuojami norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Šioje pakuotėje yra keturios didelio našumo kasetės, kurių užtenka ilgiau, tačiau rezultatai išlieka tokie pat puikūs.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Šios originalios didelio našumo LC1100HY pakaitinės juodos, cyan, magenta ir geltonos spalvos rašalo kasetės užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami,kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top