Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother LC1100HYVALBP didelio našumo rašalo kasečių pakuotė

Brother LC1100HYVALBP didelio našumo juodos, cyan, magenta ir geltonos spalvų rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena rašalo kasete atspausdinima iki 750 lapų.

Aprašymas

Įsigykite šią originalių didelio našumo Brother rašalo kasečių LC1100HYVALBP pakuotę ir sutaupykite. Pakuotėje yra didelio našumo LC1100BK, LC1100C, LC1100M ir LC1100Y rašalo kasetės. Jos leidžia Jums patogiai pakeisti visas savo rašalo kasetes pigiau, o Jūsų spausdintuvas teiks geriausius įmanomus spausdinimo rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Visi rašalai iš Brother – įskaitant šią LC1100HYVALBP didelio našumo pakuotę – yra kruopščiai testuojami norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Šioje pakuotėje yra keturios didelio našumo kasetės, kurių užtenka ilgiau, tačiau rezultatai išlieka tokie pat puikūs.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Šios originalios didelio našumo LC1100HY pakaitinės juodos, cyan, magenta ir geltonos spalvos rašalo kasetės užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami,kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Back to top