Originali Brother LC123VALBP rašalo kasečių pakuotė.

Brother LC123VALBP Juodos, Cyan, Magenta ir geltonos spalvos rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena kasete atspausdinsite 600 lapų.

Kiekviena kasete atspausdinama 600 lapų, remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC123VALBP_main

Pagrindinės funkcijos

  • Kiekviena kasete atspausdinama 600 lapų, remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Kvalifikuotai sukurta Brother LC123VALBP Brother rašalo kasečių pakuotė puikiai veikia su daugeliu Brother spausdintuvų. Ši pakaitinė kasetė sumažins sunaudojamo rašalo kiekį, tačiau atspausdins išskirtinai puikiai. Namie ar mažame biure Jūs galite džiaugtis ryškesnėmis, sodresnėmis spalvomis, kurios neišbluks.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC123VALBP rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų kompiuteriui.

Ši originali LC123VALBP juodos, cyan, magenta ir geltonos spalvos rašalo kasečių pakuotė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top