Originalių Brother rašalo kasečių pakuotė LC1240VALBP.

Brother LC1240VALBP juodo, žalsvai mėlyno, rausvai raudono ir geltono rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena kasetė atspausdina 600 puslapių.

Kiekviena kasetė atspausdina 600 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC1240VALBP_main

Pagrindinės savybės

  • Kiekviena kasetė atspausdina 600 puslapių pagal ISO/IEC 24711

  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Įsigiję šią LC1240VALBP kelių rašalo kasečių pakuotę būsite tikri, kad originalių „Brother“ rašalo kasečių keitimas yra paprastas ir nebrangus. Pakuotėje yra juodos, žalsvai mėlynos, geltonos ir rausvai raudonos spalvos LC1240 kasetės. Jos visos skirtos padėti jums kuo geriau išnaudoti „Brother“ spausdintuvą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

LC1240BK, LC1240C, LC1240M ir LC1240Y rašalo kasetės, esančios šioje LC1240VALBP pakuotėje, buvo profesionaliai sukurtos, kad sklandžiai veiktų su jūsų „Brother“ spausdintuvu ir kaskart užtikrintų aukščiausios kokybės rezultatus.

Nors naudojant pigesnes, nežinomų prekinių ženklų kasetes galite sutaupyti pinigų per trumpą laiką, jos nėra taip gerai suderinamos su jūsų spausdintuvu. Gali būti, kad šių dažnai prastesnių produktų naudojimas gali sukelti spausdinimo problemų ir netgi sugadinti spausdintuvą - tad kodėl rizikuoti?

Pasirinkę originalią LC1240VALBP rašalo kasečių pakuotę užtikrinsite, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks geriausiai ir kad bet kokia jūsų turima garantija galios bei suteiks jums papildomos ramybės.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top