Originali Brother LC1280XLVALBP didelio našumo kasečių pakuotė

Brother LC1280XLVALBP Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvos rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena spalvota kasetė atspausdina 1200 lapų; juodos spalvos kasetė atspausdina 2400 lapų.

Juoda kasete atspausdinama 2400 lapų, o kiekviena spalvota kasete atspausdinama 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1280XLVALBP_main

Pagrindinės funkcijos

  • Juoda kasete atspausdinama 2400 lapų, o kiekviena spalvota kasete atspausdinama 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Reikia pakeisti rašalo kasetes? Nevarkite ir sutaupykite pinigų įsigydami LC1280XLVALBP didelio našumo pakuotę. Originalios Brother LC1280XLBK, LC1280XLC, LC1280XLM ir LC1280XLY kasetės iš šio naudingo rinkinio teiks Jums puikius rezultatus ilgesnį laiką.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC1280XLVALBP didelio našumo rašalo kasečių pakuote  – ji užtikrins puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Šios originalios Brother LC1280XLdidelio našumo Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvų rašalo kasetės užtikrina tinkamą spausdintuvo darbą, kokybiškai atspausdintus dokumentus ir taupo Jūsų pinigus.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top