Originali Brother LC227XLVALBP didelio našumo rašalo kasečių pakuotė

Brother LC227XLVALBP Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvos rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena kasete atspausdinama 1200 lapų.

Kiekviena kasete atspausdinama 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC227XLVALBP_main

Pagrindinės funkcijos

  • Kiekviena kasete atspausdinama 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Įsigykite šią Brother rašalo kasečių LC227XLVALBP pakuotę ir sutaupykite. Pakuotėje yra didelio našumo LC227XLBK, LC225XLC, LC225XLM ir  LC225XLY rašalo kasetės. Jos leidžia Jums patogiai pakeisti visas savo rašalo kasetes pigiau, o Jūsų spausdintuvas teiks geriausius įmanomus spausdinimo rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Užtikrinkite puikų savo Brother spausdintuvo darbą rinkdamiesi šią LC227XLVALBP didelio našumo kasečių pakuotę.

Kituose interneto tinklalapiuose galbūt galite rasti ir pigesnių alternatyvų rašalo kasetėms, tačiau tik originalios kasetės, kokios yra LC227XLVALBP  pakuotėje užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą.

Lyginant su įprastine rašalo kasete, didelio našumo rašalo kasetės užtenka daug ilgesniam laikui. Nepaisant to, kokybė išlieka tokia pati gera.

Todėl užsisakykite LC227XLVALBP rašalo kasečių pakuotę, kurioje yra LC227XLBK (Juoda), LC225XLC (Cyan), LC225XLM (Magenta) ir LC225XLY (Geltona) kasetės iš Brother jau šiandien ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top