Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother LC3217VALDR rašalo kasečių pakuotė

Originali Brother LC3217VALDR rašalo kasečių pakuotė

Ieškote puikiai veikiančios kasetės spausdinant kiekvieną kartą? Brother LC3217VAL pakuotė (joje yra juodos, cyan, geltonos ir magenta spalvų rašalo kasetės) užtikrina sklandžiai, patikimai ir itin kokybiškai atspausdintus dokumentus. Mūsų puikiai subalansuotos rašalo kasetės užtikrins tinkamą spausdintuvo veikimą, be to, jas įsigysite už patrauklią kainą.

Pagrindinės savybės

  • Remiantis ISO/IEC 24711, kiekviena kasete atspausdinsite 550 lapų
  • Aukštos kokybės originalios Brother kasetės
  • Taupo Jūsų laiką, popierių ir pinigus

Apžvalga

Pakuotėje rasite šias rašalo kasetes:

LC3217BK – Juoda
Juodos spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 550 lapų
LC3217C – Cyan
Cyan spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 550 lapų
LC3217M – Magenta
Magenta spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 550 lapų
LC3217Y - Yellow
Yellow spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 550 lapų

LC3217VAL pakuotėje yra visų spalvų rašalo kasetės: juoda, cyan, magenta ir geltona. Naudodamiesi originaliomis Brother rašalo kasetėmis visiškai suderinamomis su Jūsų spausdintuvu, būsite tikri, kad nepritrūksite rašalo tada, kai jo labiausiai reikia.


Suderinami spausdintuvai

Suderinami spausdintuvai

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!