Originali Brother LC421VALDR rašalo kasečių pakuotė

Originali „Brother“ LC421VALDR standartinės išeigos juodos, žalsvai mėlynos, rausvai raudonos ir geltonos spalvos rašalo kasečių pakuotė. Kiekviena kasetė atspausdina 200 puslapių.

Kiekviena kasetė atspausdina 200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalių Brother LC421VALDR rašalo kasečių pakuotė

Ekonomiškesnis sprendimas nei perkant atskiras kasetes, todėl sumažėja vieno spausdinamo puslapio kaina

Produkto informacija

LC421VAL_main

Originalios „Brother“ rašalo kasetės yra griežtai išbandytos, kad kiekvieną kartą būtų galima puikiai atspausdinti, taupant Jūsų laiką ir pinigus

Naudojant šią originalią „Brother“ LC421 rašalo kasetę išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

Pagrindinės savybės

  • Kiekviena kasetė atspausdina 200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalių Brother LC421VALDR rašalo kasečių pakuotė
  • Ekonomiškesnis sprendimas nei perkant atskiras kasetes, todėl sumažėja vieno spausdinamo puslapio kaina
  • Originalios „Brother“ rašalo kasetės yra griežtai išbandytos, kad kiekvieną kartą būtų galima puikiai atspausdinti, taupant Jūsų laiką ir pinigus
  • Naudojant šią originalią „Brother“ LC421 rašalo kasetę išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

Aprašymas

Ieškote kasetės, kuri nereikalauja jokių pastangų spausdinant? „Brother“ LC421VALDR kasečių pakuotė (įskaitant juodos, žalsvai mėlynos, geltonos ir rausvai raudonos spalvos rašalo kasetes) su spalvų išblukimui atspariomis savybėmis garantuoja sklandžius, patikimus ir aukščiausios kokybės atspausdintus dokumentus nuo pirmo iki paskutinio lapo. Mūsų puikiai subalansuoti rašalai užtikrina, kad jūsų spausdintuvas veiktų kuo geriau. 

„Brother“ atsižvelgia į poveikį aplinkai kiekviename rašalo kasetės gyvavimo ciklo etape, taip sumažinant atliekų kiekį sąvartynuose. Visi mūsų prietaisai ir rašalo kasetės yra sukurtos taip, kad turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. 
 
Originalios „Brother“ LC421VAL rašalo kasetės - vertos kiekvieną kartą

Apžvalga

 
Moteris prie spausdintuvo

Sudėtinės pakuotės suteikia patogumo

Mažiau pakuočių ir patogiau nei perkant po vieną pakuotę.

 

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įspūdingos spalvos sukurtos naudojant „Brother“ spalvomis praturtintą technologiją ‘Innobella’, suteikiant ypatingą ryškumą Jūsų spausdinamoms nuotraukoms. „Brother Innobella“ rašale yra kruopščiai parinktų cheminių medžiagų, kad spausdinimo galvutė neužsikištų ir veiktų kuo sklandžiau. Tai užtikrina „Brother“ spausdintuvo patikimumą ir patvarumą.

Garantija sklandžiam darbui

„Brother“ rašalo kasetės, kaip ir visa spausdinimo sistema, yra sukurtos galvojant apie „Brother“ spausdinimo įrenginius - kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Originalūs „Brother“ rašalo reikmenys yra geriausias būdas apsaugoti jūsų investicijas ir užtikrinti optimalų „Brother“ rašalinio spausdintuvo našumą, garantuojantį pastangų nereikalaujantį veikimą ir ilgainiui sutaupantį pinigų.

Išbandytas veikimas

„Brother Innobella“ rašalas ir popierius yra atsparūs šviesai ir ozonui, todėl užtikrinama, kad ilgalaikis poveikis nesukels spalvų išblukimo. Gaukite profesionalius rezultatus naudodami originalias „Brother“ rašalo kasetes.

Pagalba ‘jūsų pusėje’

Naudojant „Brother Genuine“ priemones, apsaugoma spausdintuvo garantija. Brother visada yra "jūsų pusėje". Mes įsipareigojame suteikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą - tiek prieš pirkimą, tiek po jo.

 
Authenticity

Patikrinkite savo prekių autentiškumą

Holografinę saugos etiketę rasite ant „Brother Genuine Ink“ rašalo kasečių. Įsitikinkite, kad pakuotė ir saugumo etiketė nebuvo pažeista, ir patvirtinkite, kad hologramos saugumo etiketė yra autentiška, patikrindami unikalų 7 skaitmenų ID nr.: www.brother.com/id 

Aplinkosauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės sukurtos taip, kad turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ siūlo aplinkosaugos požiūriu atsakingą būdą klientams utilizuoti „Brother produktus pasibaigus jų tarnavimo laikui.  

 
Back to top