Originali "Brother"LC422XLVALDR rašalo kasečių pakuotė

Originalių "Brother" LC422XLVALDR didelio našumo juodo, žalsvai mėlyno, rausvai raudono ir geltono rašalo kasečių sudėtinė pakuotė. Kiekviena spalvota kasetė atspausdina 1500 puslapių, juoda kasetė - 3000 puslapių.

Juodo rašalo kasetė spausdina 3000 puslapių, žalsvai mėlyno, rausvai raudono ir geltono rašalo kasetės kiekviena spauda 1500 puslapių pagal ISO/IEC 2471

Aukštos kokybės originali „Brother“ LC422XLVALDR didelio našumo rašalo kasečių sudėtinė pakuotė

Dar ekonomiškiau nei pirkimas atskirose pakuotėse, todėl sumažėja spausdinamo puslapio kaina

Produkto informacija

LC422XLVAL_main

Originalios „Brother“ rašalo kasetės yra griežtai išbandytos, kad kiekvieną kartą būtų galima puikiai atspausdinti, taupant Jūsų laiką ir pinigus

Naudojant šias originalias „Brother“ LC422XL rašalo kasetes išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

Pagrindinės savybės

  • Juodo rašalo kasetė spausdina 3000 puslapių, žalsvai mėlyno, rausvai raudono ir geltono rašalo kasetės kiekviena spauda 1500 puslapių pagal ISO/IEC 2471
  • Aukštos kokybės originali „Brother“ LC422XLVALDR didelio našumo rašalo kasečių sudėtinė pakuotė
  • Dar ekonomiškiau nei pirkimas atskirose pakuotėse, todėl sumažėja spausdinamo puslapio kaina
  • Originalios „Brother“ rašalo kasetės yra griežtai išbandytos, kad kiekvieną kartą būtų galima puikiai atspausdinti, taupant Jūsų laiką ir pinigus
  • Naudojant šias originalias „Brother“ LC422XL rašalo kasetes išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

Aprašymas

Ieškote kasetės, kuri nereikalauja jokių pastangų spausdinant? „Brother“ LC422XLVALDR didelės išeigos rašalo kasečių pakuotė (įskaitant juodos, žalsvai mėlynos, geltonos ir rausvai raudonos spalvos rašalo kasetes) su spalvų išblukimui atspariomis savybėmis garantuoja sklandžius, patikimus ir aukščiausios kokybės atspausdintus dokumentus nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Mūsų puikiai subalansuoti rašalai užtikrina, kad jūsų spausdintuvas veiktų geriausiai. 

„Brother“ atsižvelgia į poveikį aplinkai kiekviename rašalo kasetės gyvavimo ciklo etape, taip sumažinant atliekų kiekį sąvartynuose. Visa mūsų techninė įranga ir rašalo kasetės sukurtos taip, kad padarytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. 
 
Originalios „Brother“ LC422XLVALDR rašalo kasetės - vertos kiekvieną kartą

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Apžvalga

 
Authenticity

Patikrinkite savo prekių autentiškumą

Holografinę saugos etiketę rasite ant „Brother Genuine Ink“ rašalo kasečių. Įsitikinkite, kad pakuotė ir saugumo etiketė nebuvo pažeista, ir patvirtinkite, kad hologramos saugumo etiketė yra autentiška, patikrindami unikalų 7 skaitmenų ID nr.: www.brother.com/id 

Aplinkosauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės sukurtos taip, kad turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ siūlo aplinkosaugos požiūriu atsakingą būdą klientams utilizuoti „Brother produktus pasibaigus jų tarnavimo laikui.  

 

Garantija sklandžiam darbui

„Brother“ rašalo kasetės, kaip ir visa spausdinimo sistema, yra sukurtos galvojant apie „Brother“ spausdinimo įrenginius - kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Originalūs „Brother“ rašalo reikmenys yra geriausias būdas apsaugoti jūsų investicijas ir užtikrinti optimalų „Brother“ rašalinio spausdintuvo našumą, garantuojantį pastangų nereikalaujantį veikimą ir ilgainiui sutaupantį pinigų.

Moteris prie spausdintuvo

Sudėtinės pakuotės suteikia patogumo

Mažiau pakuočių ir patogiau nei perkant po vieną pakuotę.

 

Išbandytas veikimas

„Brother Innobella“ rašalas ir popierius yra atsparūs šviesai ir ozonui, todėl užtikrinama, kad ilgalaikis poveikis nesukels spalvų išblukimo. Gaukite profesionalius rezultatus naudodami originalias „Brother“ rašalo kasetes.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įspūdingos spalvos sukurtos naudojant „Brother“ spalvomis praturtintą technologiją ‘Innobella’, suteikiant ypatingą ryškumą Jūsų spausdinamoms nuotraukoms. „Brother Innobella“ rašale yra kruopščiai parinktų cheminių medžiagų, kad spausdinimo galvutė neužsikištų ir veiktų kuo sklandžiau. Tai užtikrina „Brother“ spausdintuvo patikimumą ir patvarumą.

Pagalba ‘jūsų pusėje’

Naudojant „Brother Genuine“ priemones, apsaugoma spausdintuvo garantija. Brother visada yra "jūsų pusėje". Mes įsipareigojame suteikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą - tiek prieš pirkimą, tiek po jo.

 

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top