Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother LC1100BK juodos spalvos rašalo kasetė

Brother LC1100BK juodos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė.Atspausdina 450 lapų.

Atspausdina 450 puslapių remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1100BK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 450 puslapių remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali Brother LC1100BK geltonos spalvos rašalo kasetė yra sukurta optimaliam spausdinimui, ji užtikrins, kad  Jūsų spausdinami dokumentai būtų ryškesnių spalvų ir ypač aiškūs. Suderinama su daugybe spausdintuvų, mūsų kasetes lengva įstatyti, jos padės atspausdinti ilgai išliekančius dokumentus, kurie laikui bėgant neišbluks ir neišsiteps.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų::

Naudojant LC1100BK rašalo kasetę Jums nereikės daryti kompromisų dėl kokybės. LC1100BK pakaitinė rašalo kasetė puikiai veiks su Jūsų Brother spausdintuvu ir leis išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant.

Juodo rašalo sunaudojama daugiau nei spalvoto rašalo kasečių, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau. Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti? Būkite užtikrinti, kad Jums nepritrūks rašalo kasečių įsigydami LC1100BK jau šiandien.

Rinkdamiesi originalią LC1100BK rašalo kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

 

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top