Originali Brother LC1100HYY didelio našumo rašalo kasetė – geltonos spalvos

Brother LC1100HYY didelio našumo geltonos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 750 A4 formato lapų.

Prints 750 A4 pages in accordance with ISO/IEC 24711

High quality genuine Brother cartridge

Prevents waste to save you paper, time and money

Produkto informacija

LC1100HYY_main

Key Features

  • Prints 750 A4 pages in accordance with ISO/IEC 24711
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Aprašymas

Ši originali didelio našumo Brother LC1100HYY geltonos spalvos rašalo kasetė yra sukurta optimaliam spausdinimui, ji užtikrins kokybiškai atspausdintus dokumentus kiekvieną kartą. Mūsų kasetes lengva įstatyti, jos padės sumažinti išlaidas atspausdinti ilgai išliekančius dokumentus, kurie laikui bėgant neišbluks ir neišsiteps.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

Naudojant LC1100HYY didelio našumo rašalo kasetę Jums nereikės daryti kompromisų dėl kokybės. LC1100HYY pakaitinė rašalo kasetė puikiai veiks su Jūsų Brother spausdintuvu ir leis išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant.

Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti? Būkite užtikrinti, kad Jums nepritrūks rašalo kasečių įsigydami LC1100HYY jau šiandien./
Rinkdamiesi originalią didelio našumo LC1100HYY rašalo kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top