Originali Brother LC1100Y rašalo kasetė – geltona

Brother LC1100Y geltono rašalo kasetė. Atspausdina 325 puslapius.

Atspausdina 325 puslapius remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1100Y_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 325 puslapius remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali Brother LC1100Y geltonos spalvos rašalo kasetė yra sukurta optimaliam spausdinimui, ji užtikrins, kad  Jūsų spausdinami dokumentai būtų ryškesnių spalvų ir ypač aiškūs. Suderinama su daugybe spausdintuvų, mūsų kasetes lengva įstatyti, jos padės atspausdinti ilgai išliekančius dokumentus, kurie laikui bėgant neišbluks ir neišsiteps.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

Naudojant LC1100Y geltono rašalo kasetę Jums nereikės daryti kompromisų dėl kokybės. LC1100Y pakaitinė rašalo kasetė puikiai veiks su Jūsų Brother spausdintuvu ir leis išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant. LC1100Y turi specialias spausdinimo galvutes, kurios užtikrina subtiliau atspausdintus vaizdus ir aukštą spausdinamų dokumentų kokybę.

Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti? 

Rinkdamiesi originalią LC1100Y rašalo kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Būkite užtikrinti, kad Jums nepritrūks rašalo kasečių įsigydami LC1100Y jau šiandien.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top