Originali Brother LC121BK rašalo kasetė – juodos spalvos

Brother LC121BK juodos spalvos rašalo kasetė – Single Pack. Atspausdina 300 lapų.

Atspausdina 300 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC121BK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 300 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši pakaitinė juodos spalvos LC121BK rašalo kasetė pateikia įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant. Kaip originalią Brother eksploatacinę medžiagą, ją lengva įstatyti ir 100% tiks Jūsų spausdintuvui.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC121BK rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Ši originali LC121BK rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Juodo rašalo sunaudojama daugiau nei spalvoto rašalo kasečių, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau.  Būkite užtikrinti, kad Jums nepritrūks rašalo kasečių įsigydami šią LC121BK jau šiandien.

 


Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top