Originali Brother LC121C rašalo kasetė – cyan spalvos

Brother LC121C cyan spalvos rašalo kasetė – Single Pack. Atspausdina 300 lapų.

Prints 300 pages in accordance with ISO/IEC 24711

High quality genuine Brother cartridge

Prevents waste to save you paper, time and money

Produkto informacija

LC121C_main

Key Features

  • Prints 300 pages in accordance with ISO/IEC 24711
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Aprašymas

Ši pakaitinė cyan spalvos LC121C rašalo kasetė pateikia įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant. Kaip originalią Brother eksploatacinę medžiagą, ją lengva įstatyti ir 100% tiks Jūsų spausdintuvui.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC121C rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Ši originali LC121C cyan spalvos rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Cyan spalvos rašalo sunaudojate daugiau nei kitų spalvoto rašalo kasečių, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau.  Būkite užtikrinti, kad Jums nepritrūks rašalo kasečių įsigydami šią LC121C jau šiandien.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top