Originali Brother LC123BK rašalo kasetė – juodos spalvos

Brother LC123BK juodos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 600 lapų.

Atspausdina 600 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC123BK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 600 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali Brother LC123BK juodo rašalo kasetė užtikrina kokybiškai atspausdintus dokumentus. Spalvos atsparios blukimui, todėl galite džiaugtis aiškiomis, ryškiomis, ilgai išliekančiomis spalvomis. Pirkdami mūsų kasetes apsaugosite savo spausdintuvą nuo galimos ilgalaikės žalos, kuria sukelia neoriginalių gaminių naudojimas.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų: 

Atėjus laikui užsakyti pakaitinį rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother  LC123BK juodo rašalo kasete  – ji užtikrins puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Puikus sprendimas namams arba mažiems biurams siekiantiems sumažinti kainas ir pagerinti našumą. Originali LC123BK juodos spalvos rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top