Originali Brother LC1240BK dažų kasetė – juodos spalvos

Brother LC1240BK juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 600 lapų.

Atspausdina 600 puslapių remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1240BK_main

Key Features

  • Atspausdina 600 puslapių remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali Brother LC1240BK juodo rašalo kasetė užtikrina kokybiškai atspausdintus dokumentus. Rašalas turi blukimui atsparių savybių, todėl galėsite džiaugtis ilgai išliekančiomis, ryškiomis spalvomis. Pirkdami mūsų kasetes saugote savo spausdintuvą nuo ilgalaikės žalos, kurią gali sukelti neoriginalūs gaminiai.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

Atėjus laikui užsakyti papildomo rašalo spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC1240BK juodos spalvos rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų kompiuteriui.

Puikus sprendimas namams arba mažiems biurams siekiantiems sumažinti kainas ir pagerinti našumą. Originali LC1240BK juodos spalvos rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top