Originali Brother LC125XLC žalsvai mėlyno rašalo kasetė

Brother LC125XLC didelės išeigos žalsvai mėlyno rašalo kasetė. Atspausdina 1200 puslapių.

Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC125XLC_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Ši originali žalsvai mėlynos spalvos rašalo kasetė LC125XLC sukurta taip, kad visuomet gautumėte aukštos kokybės spalvotą spausdinimą, puikiai tinka jūsų „Brother“ spausdintuvui. Kadangi tai yra didelio našumo kasetė, LC125XLC tarnauja ilgiau, tačiau nepakenkiant kokybei.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

Kai ateina laikas pakeisti spausdintuvo rašalą, galite pasikliauti „Brother“ LC125XLC rašalo kasete, kad būtumėte tikri, jog jūsų spausdintuvas ir toliau veiks nepriekaištingai, o jūsų atspausdinti dokumentai bus ypač švarūs.

Nors galite būti viliojami pirkti pigesnes, nežinomų prekinių ženklų eksploatacines medžiagas, nepamirškite, kad pildymas ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir panaikinti garantiją bei padaryti ilgalaikę žalą jūsų spausdintuvui.

Ši originali LC125XLC rašalo kasetė užtikrina, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks taip, kaip ir turėtų veikti, ir ilgainiui užtikrins geresnį kainos ir kokybės santykį bei įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą. Kadangi tai yra didelės išeigos kasetė, LC125XLC tarnauja ilgiau nei standartinė kasetė, tačiau jos rezultatai yra tokios pačios puikios kokybės.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top