Originali Brother LC1280XLBKdidelio našumo rašalo kasetė – juodos splavos

Brother LC1280XLBK juodos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 2400 lapų.

Atspausdina 2400 puslapių remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1280XLBK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 2400 puslapių remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ieškote spausdintuvo kasetės, kurios užtenka ilgesniam laikui, tačiau nenorite daryti kompromisų kokybės atžvilgiu? Tuomet rinkitės originalią LC1280XLBK didelio našumo juodos spalvos rašalo kasetę –puslapio atspausdinimo išlaidos bus mažesnės, tačiau kokybė bus tokia pat gera, kaip Jūs ir tikitės iš Brother.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

  • LC1280XLC – Cyan
  • LC1280XLM – Magenta
  • LC1280XLY – Geltona

Juodos spalvos rašalą naudojate daugiau nei bet kurį kitą, o įsigydami LC1280XLBK galite būti tikri, kad atspausdinta medžiaga bus geriausios įmanomos kokybės.

Kituose interneto tinklalapiuose galbūt galite rasti ir pigesnių alternatyvų rašalo kasetėms, tačiau tik originali LC1280XLBK didelio našumo rašalo kasetė užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą./
Lyginant su įprastine rašalo kasete, didelio našumo rašalo kasetės užtenka daug ilgesniam laikui. Nepaisant to, kokybė išlieka tokia pati gera.

Todėl užsisakykite  LC1280XLBK didelio našumo juodos spalvos rašalo kasetę iš Brother jau šiandien ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top