Originali Brother LC1280XLC didelio našumo rašalo kasetė – Cyan spalvos

Brother LC1280XLC Cyan spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 1200 lapų.

Atspausdina 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1280XLC_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 1200 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ieškote spausdintuvo kasetės, kurios užtenka ilgesniam laikui, tačiau nenorite daryti kompromisų kokybės atžvilgiu? Tuomet rinkitės originalią LC1280XLC didelio našumo cyan spalvos rašalo kasetę –puslapio atspausdinimo išlaidos bus mažesnės, tačiau kokybė bus tokia pat gera, kaip Jūs ir tikitės iš Brother.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Ši LC1280XLC didelio našumo rašalo kasetė nepriekaištingai veikia su Jūsų Brother spausdintuvu ir kiekvieną kartą leidžia išgauti aukščiausios kokybės rezultatus.

Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?
 
Rinkdamiesi originalią LC1280XLC rašalo kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

 

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top