Originali Brother LC1280XLM rausvai raudono rašalo kasetė

Brother LC1280XLM rausvai raudono rašalo kasetė. Atspausdina 1200 puslapių.

Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC1280XLM_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Ieškote pakaitinės spausdinimo kasetės, kuri tarnautų ilgiau, bet nenorite pakenkti kokybei? Tuomet rinkitės šią originalią rausvai raudonos spalvos didelio našumo rašalo kasetę LC1280XLM. Ji sukurta taip, kad spausdinamas puslapis kainuotų mažiau, bet būtų užtikrinami tokie patys puikūs kokybės rezultatai, kokių ir tikitės iš „Brother“.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

Ši LC1280XLM didelės išeigos rašalo kasetė buvo specialiai suprojektuota taip, kad sklandžiai veiktų su jūsų „Brother“ spausdintuvu ir kaskart užtikrintų aukščiausios kokybės rezultatus.

Nors naudojant pigesnes, nežinomų prekinių ženklų kasetes galite sutaupyti pinigų per trumpą laiką, jos nėra taip gerai suderinamos su jūsų spausdintuvu. Gali būti, kad šių dažnai prastesnių produktų naudojimas gali sukelti spausdinimo problemų ir netgi sugadinti spausdintuvą - tad kodėl rizikuoti?

Pasirinkę originalią LC1280XLM rašalo kasetę užtikrinsite, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks geriausiai ir kad bet kokia jūsų turima garantija galios bei suteiks jums papildomos ramybės.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top