Originali Brother LC1280XLY didelio našumo rašalo kasetė – geltonos spalvos

Brother LC1280XLY geltonos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 1200 lapų.

Atspausdina 1200 puslapių remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC1280XLY_main

Key Features

  • Atspausdina 1200 puslapių remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ieškote spausdintuvo kasetės, kurios užtenka ilgesniam laikui, tačiau nenorite daryti kompromisų kokybės atžvilgiu? Tuomet rinkitės originalią LC1280XLBY didelio našumo geltonos spalvos rašalo kasetę – puslapio atspausdinimo išlaidos bus mažesnės, tačiau kokybė bus tokia pat gera, kaip Jūs ir tikitės iš Brother.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų::

Ši LC1280XLY didelio našumo rašalo kasetė nepriekaištingai veikia su daugybe Brother spausdintuvų ir kiekvieną kartą leidžia išgauti aukščiausios kokybės rezultatus.

Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?

Rinkdamiesi originalią LC1280XLY didelio našumo rašalo kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top