Originali Brother LC129XLBK didelio našumo rašalo kasetė – juodos spalvos

Brother LC129XLBK didelio našumo juodos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina apie 2400 lapų.

Atspausdina 2400 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC129XLBK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 2400 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali Brother LC129XLBK didelio našumo juodo rašalo kasetė užtikrina kokybiškai atspausdintus dokumentus ir taupo Jūsų pinigus. Pirkdami mūsų kasetes galėsite džiaugtis ryškiomis, aiškiomis, ilgai išliekančiomis spalvomis. Kasetės apsaugos Jūsų spausdintuvą nuo ilgalaikės žalos, kurią gali sukelti neoriginalūs gaminiai.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Užtikrinkite puikų savo Brother spausdintuvo darbą, kokio Jūs ir tikitės, rinkdamiesi šią LC129XLBK didelio našumo kasetę. LC129XLBK yra didelio našumo kasetė, todėl jos užtenka ilgesniam laikui nei įprastos kasetės, tačiau rezultatų kokybė lieka tokia pati gera.


Kituose interneto tinklalapiuose galbūt galite rasti ir pigesnių alternatyvų rašalo kasetėms, tačiau tik originali LC129XLBK rašalo kasetė užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą.


Todėl užsisakykite LC129XLBK juodos spalvos rašalo kasetę iš Brother ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top