LC12EM – originali „Brother“ rašalo kasetė – rausvai raudona

Brother LC12EM rausvai raudono rašalo kasetė – viena pakuotė. Spausdina 1200 puslapių.

LC12EM gali atspausdinti 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rausvai raudono rašalo kasetė

Originalios „Brother“ rašalo kasetės yra kruopščiai išbandytos, kad būtų galima puikiai spausdinti, taupant jūsų laiką ir pinigus

Produkto informacija

LC12EM front of box

Naudojant šią originalią Brother LC12EM rašalo

kasetę išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

Pagrindinės savybės

  • LC12EM gali atspausdinti 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rausvai raudono rašalo kasetė
  • Originalios „Brother“ rašalo kasetės yra kruopščiai išbandytos, kad būtų galima puikiai spausdinti, taupant jūsų laiką ir pinigus
  • Naudojant šią originalią Brother LC12EM rašalo

    kasetę išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

Aprašymas

Ieškote kasetės, kuri kiekvieną kartą spausdintų be rūpesčių? Brother LC12EM rausvai raudono rašalo kasetė, pasižyminti atsparumu spalvų blukimui, garantuoja sklandžius, patikimus ir aukščiausios kokybės spaudinimo rezultatus nuo pirmojo iki paskutinio spausdinamo dokumento. Mūsų puikiai subalansuoti rašalai užtikrina, kad jūsų spausdintuvas veiktų geriausiai. 

Brother apgalvoja poveikį aplinkai kiekviename savo rašalo kasetės gyvavimo ciklo etape mažindami atliekų kiekį sąvartynuose. Visa mūsų techninė įranga ir rašalo kasetės sukurtos taip, kad darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. 
 
Originali Brother LC12EM rašalo kasetė – verta kiekvieną kartą

Daugiau informacijos apie šį produktą...

 
Authenticity

Patikrinkite savo prekių autentiškumą

Holografinę saugos etiketę rasite ant „Brother Genuine Ink“ rašalo kasečių. Įsitikinkite, kad pakuotė ir saugumo etiketė nebuvo pažeista, ir patvirtinkite, kad hologramos saugumo etiketė yra autentiška, patikrindami unikalų 7 skaitmenų ID nr.: www.brother.com/id 

Aplinkosauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės sukurtos taip, kad turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ siūlo aplinkosaugos požiūriu atsakingą būdą klientams utilizuoti „Brother produktus pasibaigus jų tarnavimo laikui.  

 

Garantija sklandžiam darbui

„Brother“ rašalo kasetės, kaip ir visa spausdinimo sistema, yra sukurtos galvojant apie „Brother“ spausdinimo įrenginius - kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Originalūs „Brother“ rašalo reikmenys yra geriausias būdas apsaugoti jūsų investicijas ir užtikrinti optimalų „Brother“ rašalinio spausdintuvo našumą, garantuojantį pastangų nereikalaujantį veikimą ir ilgainiui sutaupantį pinigų.

Išbandytas veikimas

„Brother Innobella“ rašalas ir popierius yra atsparūs šviesai ir ozonui, todėl užtikrinama, kad ilgalaikis poveikis nesukels spalvų išblukimo. Gaukite profesionalius rezultatus naudodami originalias „Brother“ rašalo kasetes.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įspūdingos spalvos sukurtos naudojant „Brother“ spalvomis praturtintą technologiją ‘Innobella’, suteikiant ypatingą ryškumą Jūsų spausdinamoms nuotraukoms. „Brother Innobella“ rašale yra kruopščiai parinktų cheminių medžiagų, kad spausdinimo galvutė neužsikištų ir veiktų kuo sklandžiau. Tai užtikrina „Brother“ spausdintuvo patikimumą ir patvarumą.

Pagalba ‘jūsų pusėje’

Naudojant „Brother Genuine“ priemones, apsaugoma spausdintuvo garantija. Brother visada yra "jūsų pusėje". Mes įsipareigojame suteikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą - tiek prieš pirkimą, tiek po jo.

 

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top