Originali Brother LC223Y rašalo kasetė – geltonos spalvos

Brother LC223Y geltonos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 550 lapų.

Atspausdina 550 lapų remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC223Y Yellow ink cartridge with box

Key Features

  • Atspausdina 550 lapų remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Norėdami išgauti aukščiausios kokybės rezultatus kiekvieną kartą spausdinant, rinkitės Brother LC223Y geltonos spalvos rašalo kasetę. Kam rizikuoti spausdinimo problemomis perkant nefirminę papildymo kasetę, jei ši originali Brother eksploatacinė medžiaga tikrai palaikys puikų Jūsų spausdintuvo darbą?

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Užtikrinkite puikų savo Brother spausdintuvo darbą rinkdamiesi šią LC223Y rašalo kasetę./

Kituose interneto tinklalapiuose galbūt galite rasti ir pigesnių alternatyvų rašalo kasetėms, tačiau tik originali LC223Y rašalo kasetė užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą./

Brother kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios./ Todėl užsisakykite LC223Y geltonos spalvos rašalo kasetę iš Brother ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.


 
 
 
 

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top