Originali Brother LC225XLY geltono rašalo kasetė

Brother LC225XLY didelės išeigos geltono rašalo kasetė. Atspausdina 1200 puslapių.

Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC225XLY_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 1200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

LC225XLY suteikia ryškias spalvas kiekvieną kartą spausdinant. Naudodami šią geltono rašalo kasetę galite sutrumpinti prastovas ir padidinti našumą, kad net ir reikliausioje aplinkoje gautumėte ryškias spalvas. Kadangi tai yra didelio našumo kasetė, LC225XLY tarnauja ilgiau nei standartinė kasetė, tačiau taip pat užtikrina puikius kokybės rezultatus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

Visos „Brother“ kasetės, įskaitant šią didelės išeigos geltono rašalo kasetę LC225XLY, yra kruopščiai išbandytos, siekiant užtikrinti, kad jos klientams suteiktų kuo patikimesnį sprendimą.
 

Nors daug kur galima įsigyti pigių, nežinomų prekinių ženklų užpildomų rašalo kasečių, jos tiesiog nėra taip suderinamos su jūsų „Brother“ spausdintuvu. Dėl to gali kilti problemų tiek su spausdinimo kokybe, tiek su jūsų įrenginio našumu - kartais šios problemos gali brangiai kainuoti.

Ši originali LC225XLY pakaitinė rašalo kasetė užtikrina, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks be trikdžių, o tai suteiks jums didesnę naudą ilgainiui ir ramybę, kurią suteikia žinojimas, kad turite spausdinimo sprendimą, kuriuo galite pasitikėti. Ši didelio našumo rašalo kasetė sukurta taip, kad tarnautų daug ilgiau nei standartinė kasetė, neprarandant kokybės.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top