Originali Brother LC229XLBK juodo rašalo kasetė

Brother LC229XLBK ypač didelės išeigos juodo rašalo kasetė. Atspausdina 2400 puslapių.

Atspausdina 2400 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC229XLBK_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 2400 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

2400 puslapių galinti atspausdinti LC229XLBK rašalo kasetė siūlo nuolatinį aukštos kokybės spausdinimą be jokių problemų. Dėmių nepaliekantis ir ilgiau išliekantis spausdinimas užtikrinamas blukimui atsparia, ypač didelio našumo LC229XLBK rašalo kasete, kuri buvo išvystyta naudojant naujai sukurtą „Innobella ™“ rašalą, todėl ši kasetė puikiai tinka įvairioms spausdinimo užduotims.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Pasirinkę ypač didelio našumo LC229XLBK rašalo kasetę būsite tikri, kad jūsų „Brother“ spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinius rezultatus, kurių ir tikėjotės. Nors kitur internete galima rasti pigesnių pakeitimo alternatyvų, tik originali LC229XLBK rašalo kasetė garantuoja, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų veikti. 

Juodo rašalo sunaudojate daugiau nei bet kurio kito, todėl būkite tikri, kad įsigiję LC229XLBK rašalo kasetę, atspausdinsite geriausios kokybės dokumentus. Kadangi tai yra didelio našumo kasetė, LC229XLBK tarnauja ilgiau nei standartinė kasetė, tačiau jos rezultatai yra taip pat puikios kokybės.

Atminkite, kad „Brother“ kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks kuo puikiausiai ir kad visa jūsų turima garantija taip pat galios. Taigi, dar šiandien užsisakykite „Brother“ juodos spalvos rašalo kasetę LC229XLBK, kad laikui bėgant gautumėte geresnį kainos ir kokybės santykį.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top