Originali Brother LC3213BK rašalo kasetė - juoda

Originali Brother LC3213BK rašalo kasetė - juoda

Atspausdina 400 lapų remiantis ISO/IEC24711

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Taupo Jūsų popierių, laiką ir pinigus

Produkto informacija

LC3213BK_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 400 lapų remiantis ISO/IEC24711
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, laiką ir pinigus

Aprašymas

Ši LC3213BK juodo rašalo kasetė tinka daugeliui mūsų spausdintuvų. Tai yra originalus kvalifikuotai sukurtas ir testuotas Brother gaminys, todėl galite būti tikri, kad Jūsų spausdinami dokumentai yra aukščiausios įmanomos kokybės už geriausią kainą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Kitų spalvų rašalo kasetės

 

     Cyan spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 400 lapų

     Magenta spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 400 lapų

     Geltonos spalvos rašalo kasetė, kuria atspausdinsite 400 lapų

 

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC3213BK rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus. LC3213BK rašalo kasetės užteks 400 lapų, todėl šia kasete atspausdinsite ne tik aukštos kokybės dokumentus, bet ir galėsite ja ilgiau naudotis.

Juodos spalvos rašalą naudojate daugiau nei bet kurį kitą, o įsigydami LC3213BK galite būti tikri, kad atspausdinta medžiaga bus geriausios įmanomos kokybės.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų kompiuteriui.

Ši originali LC3213BK rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Suderinami spausdintuvai

Back to top