Originali Brother LC3217C rašalo kasetė – Cyan spalvos

Brother LC3217C Cyan spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina 550 lapų.

Atspausdina 600 puslapių remiantis ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC3217C_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 600 puslapių remiantis ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ieškote kasetės, kuri puikiai veikia kiekvieną kartą Jums spausdinant? Brother LC3217C Cyan spalvos rašalo kasetė užtikrina tolygiai, patikimai ir ypač kokybiškai atspausdintą medžiagą nuo pirmojo iki paskutinio spausdinamo dokumento. Gero kainos ir kokybės santykio, mūsų puikiai subalansuotas rašalas užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo darbą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Taip pat yra ir kitų spalvų:

Ši LC3217C rašalo kasetė nepriekaištingai veikia su daugybe Brother spausdintuvų ir kiekvieną kartą leidžia išgauti aukščiausios kokybės rezultatus.

Pigesnių, nefirminių pakartotinai pripildomų rašalo kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?

Rinkdamiesi originalią LC3217C rašalo kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top