Originali Brother LC3219XLBK didelio našumo rašalo kasetė – Juodos spalvos

Brother LC3219XLBK juodos spalvos rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina apie 3000 lapų.

Maždaug 3000 lapų

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC3219XLBK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Maždaug 3000 lapų
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali Brother LC3219XLBK didelio našumo juodo rašalo kasetė užtikrina kokybiškai atspausdintus dokumentus. Pirkdami mūsų kasetes saugote savo spausdintuvą nuo ilgalaikės žalos, kurią gali sukelti neoriginalūs gaminiai.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų: 

Visos Brother kasetės – įskaitant šią didelio našumo LC3219XLBK juodos spalvos rašalo kasetę – yra kruopščiai testuojamos norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.LC3219XLBK yra didelio našumo kasetė - jos užtenka iki dviejų kartų ilgiau, tačiau nereikia daryti kompromisų kokybės atžvilgiu.

 

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Ši originali LC3219XLBK pakaitinė rašalo kasetė užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami,kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti. 

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top