Originali Brother LC3219XLC žalsvai mėlyno rašalo kasetė

Brother LC3219XLC juodo, žalsvai mėlyno, rausvai raudono ir geltono rašalo kasetės. Kiekviena kasetė atspausdina 1500 puslapių.

Atspausdina 1500 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė

Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

LC3219XLC_main

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina 1500 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali Brother rašalo kasetė
  • Neleidžia eikvoti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Įsigiję šią LC3219XLC rašalo kasetę būsite tikri, kad originalių „Brother“ rašalo kasečių keitimas yra paprastas ir nebrangus. Pakuotėje yra juodos, žalsvai mėlynos, geltonos ir rausvai raudonos spalvos kasetės. Jos visos skirtos padėti jums kuo geriau išnaudoti „Brother“ spausdintuvą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Galima įsigyti ir kitų spalvų:

Didelės išeigos LC3219XLC rašalo kasetė buvo specialiai suprojektuota taip, kad sklandžiai veiktų su jūsų „Brother“ spausdintuvu ir kaskart užtikrintų aukščiausios kokybės rezultatus.

Nors naudojant pigesnes, nežinomų prekinių ženklų kasetes galite sutaupyti pinigų per trumpą laiką, jos nėra taip gerai suderinamos su jūsų spausdintuvu. Gali būti, kad šių, dažnai prastesnių produktų naudojimas gali sukelti spausdinimo problemų ir netgi sugadinti spausdintuvą - tad kodėl rizikuoti?

Pasirinkę šią originalią LC-3219XLC rašalo kasetę užtikrinsite, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks kuo puikiausiai, taip pat, kad bet kokia jūsų turima garantija galios ir suteiks jums papildomos ramybės.

Kūrybos centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top