Originali Brother LC3235XLY rašalo kasetė - Geltona

Originali Brother LC3235XLY ypatingai didelio našumo juodo rašalo kasetė - maža pakuotė. Atspausdina iki 5000 lapų.

Geltonos spalvos

Atspausdina 5000 lapų remiantis ISO/IEC24711

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Produkto informacija

LC3235XLY_main

"Paprastos kasetės" technologija - permatoma kasetė, todėl galite matyti, kiek liko rašalo

Taupo Jūsų popierių, laiką ir pinigus

Pagrindinės savybės

  • Geltonos spalvos
  • Atspausdina 5000 lapų remiantis ISO/IEC24711
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • "Paprastos kasetės" technologija - permatoma kasetė, todėl galite matyti, kiek liko rašalo
  • Taupo Jūsų popierių, laiką ir pinigus

Aprašymas

LC3235XLY yra ypatingai didelio našumo geltono rašalo kasetė, kuria atspausdinsite iki 5000 lapų. Tai yra originalus, ekspertų bandytas ir sukurtas Brother gaminys, todėl galite būti tikri, kad dokumentai bus atspausdinti itin kokybiškai mažiausiomis išlaidomis.


Daugiau informacijos apie šį produktą...

Kitos rašalo kasetės

Atėjus laikui pakeisti rašalą Jūsų spausdintuvui, galite pasitikėti Brother LC3235XLY geltono rašalo kasete – ji užtikrins, puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Ši originali LC3235XLY geltono rašalo kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

 

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top