Originali „Brother“ LC421Y rašalo kasetė – geltona

„Brother“ LC421Y geltono rašalo kasetė - pakuotėje viena kasetė. Spausdina 200 puslapių.

LC421Y spausdina 200 puslapių pagal ISO/IEC 24711

Aukštos kokybės originali „Brother“ geltono rašalo kasetė

„Brother“ originalios rašalo kasetės yra griežtai tikrinamos, kad būtų galima idealiai spausdinti, taupant jūsų laiką ir pinigus

Produkto informacija

LC421Y_main

Naudojant šią originalią „Brother“ LC421Y rašalo kasetę išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija

LC421 rašalo kasetes galima įsigyti ekonomiškesnėje pakuotėje, sumažinant jūsų išlaidas vienam puslapiui - LC421VAL

Pagrindinės savybės

  • LC421Y spausdina 200 puslapių pagal ISO/IEC 24711
  • Aukštos kokybės originali „Brother“ geltono rašalo kasetė
  • „Brother“ originalios rašalo kasetės yra griežtai tikrinamos, kad būtų galima idealiai spausdinti, taupant jūsų laiką ir pinigus
  • Naudojant šią originalią „Brother“ LC421Y rašalo kasetę išsaugoma jūsų spausdintuvo garantija
  • LC421 rašalo kasetes galima įsigyti ekonomiškesnėje pakuotėje, sumažinant jūsų išlaidas vienam puslapiui - LC421VAL

Aprašymas

Ieškote kasetės, kuri nereikalauja jokių pastangų spausdinant? „Brother“ geltono rašalo kasetė LC421Y, pasižyminti atsparumu spalvų išblukimui, garantuoja sklandų, patikimą ir aukščiausios kokybės spausdinimą nuo pirmo iki paskutinio lapo. Mūsų puikiai subalansuoti rašalai užtikrina, kad jūsų spausdintuvas veiktų kuo geriau. 

„Brother“ atsižvelgia į poveikį aplinkai kiekviename rašalo kasetės gyvavimo ciklo etape, taip sumažinant atliekų kiekį sąvartynuose. Visi mūsų prietaisai ir rašalo kasetės yra sukurtos taip, kad turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. 
 
Originali „Brother“ LC421Y rašalo kasetė - verta kiekvieną kartą

Apžvalga

 

Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top