Originali Brother LC980BK rašalo kasetė – juodos spalvos

Brother LC980BK juodo rašalo kasetė – maža pakuotė. Atspausdina apie 300 lapų.

Maždaug 300 lapų

Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

LC980BK_main

Pagrindinės funkcijos

  • Maždaug 300 lapų
  • Aukštos kokybės originalaus Brother rašalo kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši pakaitinė LC980BK juodo rašalo kasetė leidžia išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant. Tai yra originali Brother eksploatacinė medžiaga, todėl ją lengva įstatyti, ji 100% tinka Jūsų spausdintuvui.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Yra ir kitų spalvų:

Visos Brother kasetės – įskaitant šį BT6000BK juodos spalvos rašalą – yra kruopščiai testuojamos norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Ši originali LC980BK pakaitinė rašalo kasetė užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami,kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti. 

 


Kūrybinis centras

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top