Originalus Brother BP71GA3 blizgus A3 formato foto popierius

Brother BP71GA3 blizgus A3 formato foto popierius 260gsm. 20 lapų. 

Pack contains 20 sheets

High quality genuine Brother product

Ensures your documents look their very best

Produkto informacija

BP71GA3_main

Key Features

  • Pack contains 20 sheets
  • High quality genuine Brother product
  • Ensures your documents look their very best

Aprašymas

Profesionaliai sukurta Jūsų Brother spausdintuvui. Šis originalus blizgus BP71GA3 A3 formato foto popierius užtikrina patikimą rezultatą - aiškų ir švarų dokumentų spausdinimą.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Įdėdami pluoštą blizgaus BP71GA3 A3 formato foto popieriaus į savo rašalinio spausdintuvo dėklą, būsite tikri, kad Brother spausdintuvas veiks puikiai, o dokumentai visada atrodys įspūdingai./

 Šis BP71GA3 popierius padės Jums pasiekti geriausių rezultatų savo Brother spausdintuvu. Dokumentus atspausdinsite greitai, efektyviai ir 100% tiksliai. Puikiai tinka nuotraukų spausdinimui.

Šis BP71GA3 popierius yra originalus Brother gaminys, todėl galite būti tikri, kad jis buvo kruopščiai sukurtas geriausiems įmanomiems spausdinimo rezultatams išgauti. Kam rizikuoti naudojant pigesnius, nefirminius gaminius, kurie gali Jus nuvilti spausdinimo kokybe? Pasitikėkite mumis, nes naudodami mūsų gaminius išgausite itin kokybišką rezultatą.

Creative Center

Aplankykite Brother kūrybinį centrą norėdami naudotis 2,000 šablonų, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams ir sukurti savo unikalius verslo dokumentus bei projektus.

Verslo centras siūlo daugybę reklaminės medžiagos padėsiančios Jums padaryti gerą įspūdį darbo vietoje, įskaitant vizitines korteles, sąskaitas, lankstinukus ir plakatus. Jie visi gali būti pritaikomi prie konkrečių Jūsų poreikių. 

Jei dirbate sau ar turite nedidelį verslą, šie šablonai pravers norint be didelių išlaidų sukurti akį traukiančius dokumentus ir vaizdinę medžiagą.

Namų centre yra daugybė naudingos medžiagos – nuo pagalbinių priemonių mokantis ir žaidimų, kuriuos galite išbandyti su vaikais, linksmų dekoracijų, kurias galite pakabinti ypatingų progų paminėjimui iki popierinių rankdarbių įskaitant automatiką, mechanizmus ir ženklus, kuriuos rasite tik Brother. 

Tiek daug dalykų, kuriuos galite ištyrinėti, ir, geriausia, visiškai nemokamai!

Back to top